Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látható szabad szemmel...

Mikor látható szabad szemmel a baba mozgása hasfalon? Kidudorodik itt-ott?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 hetes vagyok kb 1 hete vettem észre hogy nagyon hullámzik:D,de ez sztem egyénileg válltozó.Ilyenkor már van akkora hogy biztos látszik ahogy nyujtózik meg kinyomkodja magát.

Boldog babavárást

2008. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én 20hetes vagyok/ elég vékony/ és már kétszer tapasztaltam, hogy valamijét kidugta a picike.és mindkétszer ugyanott.csúcsós lett a hasam :D

nagyon fura érzés volt.

2008. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi a Párommal 20. hét táján láttuk, hogy szabályosan lüktetett a Picúr a hasamban. Azt még ilyenkor azért nem tudtuk megállapítani, hogy mijét dugta ki, de kivehető volt a mozgása! :)
2008. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első dudorok nekem is a 18-19. hét környékén jelentkeztek,de az igazi belehullámzik a pocim a bukfencekbe,csak a 24. hét környékén...Azóta eltelt újabb 6 hét,és szinte minden egyes akciója pocakdeformálódással jár.
2008. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én a mozgást is elég korán a 14.-ik hétben éreztem először. Azt hogy a hasamon is láttam azt pedig a 17-18.-ik héten először. Azóta pedig folyamatosan és elég erősen rúg. Igaz azt mondta a doki hogy nagy erős babánk van már most.

Üdv:22 hetes kismami

2008. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én 20 hetes vagyok, és 17.héttől mocorog, igen aktív,de hasfalon nem látok semmit.

2008. márc. 11. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Nalam 22 hetesen mar egyertelmuen latszott, igaz nagyobb egy picit a baba.
2008. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!