Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Manapság minden kismama...

Manapság minden kismama teljesen leborotválja magát "ott"?

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira nem kényelmes,mert nagyon szúr,ha nőni kezd egy picit.Ti mit csináltok?
2008. márc. 11. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szedem, borotválom, és valóban szúr.Ha téged nem zavar,és neked így jó, ne szedd le,nem kötelező dolog.Én sajnos megszoktam szedni, és a párom rám sem ismerne ha teljesen hagynám visszanőni.Amúgy Ő szokott nekem segíteni ebben,mert már nem sokmindent látok.

Szval teljesen egyéni .Szüléskor amit akarnak úgyis leborotválnak.

2008. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát manapság nagyon sok nő leszedi még higiénás szempontból is előnyös. Persze szúr mikor nő, ezért sürübben kell borotválni, de gyantázni is lehet. Viszont ha te nem szoktad leszedni vagy leszedetni akkor nem musz

áj!

2008. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Igazából ez nem kismama szokás, hanem valaki így szereti valaki úgy.Nekem a párom is borotválja magát, mi így szoktuk meg.Azért mert kismama vagy nem kell feltétlen most elkezdeni, főleg, hogy hosszú ideig szúrni és viszketni fog, ha " kezdő vagy".A későbbiekben persze fel sem tűnnek ez a dolgok.Nekem már olyan mintha a hónaljamat borcsiznám:oD

2008. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

38 hetes vagyok. A terhességem előtt mindig leborotváltam, de egy ideje a pocim miatt nem látom :(

Így hát majd a kórházban leszedik, de én nem merek nekiállni, meg már görnyedni sem bírnék annyi ideig a zuhany alatt.

2008. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig látom magam ott,így én is hanyagolom a dolgot.Szerencsére a párom sem reklamál miatta,mert megérti,hogy most éppen ez a 20ad rangú dolgok közé tartozik.
2008. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!