Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C. :2100 ujjkúpnyi külső,31het...

C. :2100 ujjkúpnyi külső,31hetesen mennyire kell aggódnom? Ugye ennek ellenére kibírunk legalább 6hetet, ágynyugival, és rengeteg folyadék+magnéziummal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már 28 hetesen ennyi volt és nincs bajunk.36+5 hetesek vagyunk..Kitartás.Nem lesz gond.A külső van kicsit kinyílva.Minden jót!
2009. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az én dokim szerint ezzel nincs baj.

Nálam 24 héten lett 2000, azóta fekvés, pihi, magnézium.

32 hetesen lett 2100, erre azt mondta hogy ez a kis nyílás nem aggasztó már ilyenkor, meg máshol is olvastam hogy normális, sokkal nagyobb-koraibb nyílással is vannak túlhordások is. Még fekvés nélkül is!

Csak a keményedések miatt aggódott, de e miatt nem.

2009. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És neked mit tanácsolt/írt elő az orvos? Engem tagnap nagyon megijesztett, hogy bármikor megszülhetek, de én döntésem, hogy nem maradok kórházban megfigyelésen, ezekkel az adatokkal
2009. ápr. 23. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen volt ugyanez. Végül a kiirt előtt 3 nappal született meg a kisfiam. Ne aggódj, csak pihenj nagyon sokat, feküdj, szedd a magneB6-ot és nem lesz semmi baj!
2009. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

17 36 vagyok.

Mivel 10 hete főleg fekszek, tényleg elolvastam mindent rövidülés-nyílás témakörben, és erre még nem volt példa, hogy ezzel kórház...

Talán ha hirtelen történt veled ez a változás.. nem tudom, de így a net és a dokim véleménye alapján én nem aggódnék a helyedben.

Persze sosem tanácsos felülbírálni a dokit, ő ismeri a terhességedet de engem pl. a kórházi fekvés csak jobban idegesítene.

Ha sokat keményedsz fekvéssel is, akkor szólj a dokinak, van rá gyógyszer.

2009. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Inkább csak nagyon félek, véletlenül se jöjjön ki a manóm.

Hiába nagy már meg ilyenek, akkor sem kéne.

2009. ápr. 23. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Még mindig 1736,a lényeg kimaradt.

Fekvést, nyugit írt elő és 3*2magneB6 továbbra is.

De azért mert vizsgálatkor pont kemény lett a hasam, nem a nyílás miatt!

Nem is keményedek azóta (35 most), a fekvés nagyon sokat számít.

2009. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5perces fájásokat tudok produkálni, és sajnos fájás fájást:s Engem ezért ijesztgetett. Nem egész egy hónapja annyira zárt voltam, hogy nagyon, pár napja nyílhattam ki egy ujjnyira, mert most kezdődött a fájás időszak:S
2009. ápr. 23. 18:26
 9/12 anonim ***** válasza:

17 36 újra.

na ez már sokkal rosszabbul hangzik.

Ha fekvés mellett(nekem oldalon vált be) fájásaid vannak, az tényleg nem szép. Ebben az esetben viszont kaphattál volna máris gyógyszert.

Lehet hogy a Te dokid előbb meg akar nézni kórházban, hogy biztos legyen hogy fekvés mellett is görcsölsz?

Inkább beszélj vele és feküdj be ha ez szükséges ahhoz hogy kapj valamit.

2009. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Voltam kórházban, fuzin, megfigyelésen, csak valahogy jobbnak láttam hazajönni, és nem a zsúfolt, nyüzsgő kórházban lenni.

Kéz mellett a telefon, a magnézium, innivaló, plusz "összerakva+ egy kórházi pakk.

2009. ápr. 23. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!