Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A manuális méhszáj vizsgálat...

A manuális méhszáj vizsgálat kötelező?

Figyelt kérdés
Én a 18. hetemben vagyok, és nekem senki nem mondta, hogy ilyen vizsgálatra mennem kellene.Voltam a 12. heti nyaki redőn és most várom a 19. heti genetikait.Baj, ha nem voltam méhszájvizsgálaton?
2008. márc. 10. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A doki akinél vagy úgyis megcsinálja,nem kell külön menni,elvileg minden alkalommal illene ellenőrizni a kismama méhszájának állapotát, de dokifüggő.
2008. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész nőgyógyászatra, megnézik. A nődiki tudja mikor hívjon vissza, de kb havonta kell menni. Külön kérni nem kell. Orvosa válogatja, van aki mindig megnézi, van aki csak akkor, ha panaszaid vannak. De 4X nézik a terhesség alatt.
2008. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit aggaszt, jhogy nekem még soha nem nézte.Mindenesetre majd 21.-án rákérdezek...
2008. márc. 10. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én kb. havonta járok nőgyógyászhoz, ott mindig megvizsgál, ellenőrzi a méhszájat, méhemet. ezt kérés nélkül kellene megcsinálni minden dokinak!!!
2008. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kiskönyvedben van egy olyan oszlop, hogy méhszáj állapota, oda írja be a doki, hogy zárt.
2008. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem még nem nézte soha..Rossz ezt megtudni, mert azt hittem, hogy teljesen körültekintő szülészem van.
2008. márc. 11. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem se neztek soha....23 hetes vagyok!
2008. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem a védőnővel és azt mondta, hogy orvosa válogatja de a 30. héttől szokták nézni.
2008. márc. 11. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!