Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészekgyulladástól lehet...

Petefészekgyulladástól lehet pozitív a teszt? Bőv. Lennt! Kezdek aggódni.

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja nem jött meg. Csináltam több tesztet is ami mind pozitív lett. Most pénteken vettem egy canesten combit, mert mikor pisiltem eléggé fájt, csípett és viszketett. Ma tettem fel az utolsót. De azt vettem észre, hogy pénteken és szombaton is a tisztasági betétemen egy minimális kis gyógyszer volt ami halvány rózsaszínű volt. A terhesség tünetei megvannak, hányinger, derékfájás, fáradság, mellfeszülés, és a hasam alja is szokott néha szurkálódni. Felhívtam az egyik védőnő ismerősömet, hogy mitől lehet halvány rózsaszínű az a bizonyos gyógyszer, és ő azt mondta, hogy petefészekgyulladásom lehet, azért fáj és szúrkálódik a hasam alja. De mondtam neki hogy az összes tesztem pozitív.Erre ő azt mondta, hogy lehet, hogy attól pozi a teszt. Már nagyon beleéltük magunkat a babócába, dokihoz meg csak két hét mulva megyek mert akkor kaptam időpontot. Most rettenetesen megijedtem, és nagyon félek és aggódom, hogy mégsem egy picike kis élet van bennem.
2011. szept. 11. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Petefészek gyulladástól nem lesz pozitív a teszt.

Az a halvány rózsaszínesség lehetett attól, hogy megkaristoltad a méhnyakat, ilyenkor nagyon vérbő, ennyi is elég lehet egy minimális vérhez.


Ha pozitív a terhességi teszted, és terhességi tüneteid is vannak, akkor valószínű terhes vagy.


Ha aggódsz, akkor reggel ballagj el a szakrendelésre, ne várakozz a dokidra még 2 hetet, majd ott megnyugtatnak.

2011. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Holnap pedig ballagok a szakrendelőbe.
2011. szept. 11. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy.Nekem ugyanígy kezdődött,csípett a pisiléskor,stb.Petefészek gyulladáskor nem termelődik hcg hormon,ami kimutatja a terhességet.Ugyhogy tuti az vagy.

32 hetes kismami

2011. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször volt petefészek gyulladásom, hidd el attól nem lesz pozitív a teszt. Szerintem várandós vagy, keress fel egy szakrendelést.
2011. szept. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy milyen védőnő az ilyen, aki ilyeneket állít, de szerintem 100% hogy terhes vagy! Viszont a két hét még nagyon hosszú idő, és az első UH-ra minmdenképp menj el a héten, nehogy véletlenül baj legyen. Leginkább a méhen kívüli terhesség elkerülése miatt!!!

Sok sikert!

2011. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy teszt csak akkor lehet "álpozitív", ha álterhességről van szó, vagy magas prolaktinról. Petefészekgyulladástól tuti nem.
2011. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, na mit mondtak?
2011. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült a magándokimhoz menni. 3-4hetes a pocaklakóm:) Olyan picurka:) Szerencsére méhen belüli, de mégis aggódom egy kicsit. Mondtam neki, hogy halványrózsaszínű folyásom van, de megvizsgált írt fel Klion-D kúpot, és mondta, hogy ha nagyon elkezdenék vérezni akkor irány a kórház, de ha nincs vérzés akkor 3hét múlva menjek vissza hozzá uh-ra. Mert lehet, hogy csak megkaristoltam a canesten combival ahogy feltettem a hétvégén. De szerencsére görcseim nincsennek, és remélem nem is lesznek. Remélem minden rendben lesz velünk.
2011. szept. 12. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok:)
2011. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!