Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák, Ti nem irigylit...

Duci kismamák, Ti nem irigylitek a vékonyabb kismamák épphogy gömbölyödő pocakját?

Figyelt kérdés

Sosem voltam vékony alkat, de ezzel már megbékéltem. De emiatt nálam kimaradt az az állapot, amikor még épphogy elkezd gömbölyödni az ember hasa. Ehelyett sokáig semmi, csak a szokásos "háj" a hasamon, aztán egyszercsak meggyomrosodtam, mint aki lenyelt egy dinnyét. Most a másodikkal vagyok 19 hetes, de úgy nézek ki,mint egy rozmár, csak a családom tudja, hogy a baba miatt, mindeki más csak azt hiszi, meghíztam, pedig 9 kilót fogytam a sok hányás miatt.

Nem ez a legfontosabb problémám most (sajnos), csak kíváncsi lennék, hogy mások is küzdenek-e ilyen gondolatokkal.


2009. ápr. 22. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom neked mi a duci?Rajtam 23kg felesleg volt amikor teherbe estem,ráadásul alacsony is vagyok.Én büszke vagyok rá,hogy végre nem a hájtól hanem a babától gömbölyödök.Szerencsére hamar látszódott rajtam mert nem hurkát látták rajtam hanem a kerekséget.Én egyáltalán nem irigylem a sovány kismamákat.Az egyik ismerősöm velem egyidős terhes és Ő tőle megkérdezik,hogy tényleg terhes-e?Amikor nálam egyértelmű.Ne érezd úgy magad mint 1 rozmár!!Akik nem veszik észre a terhességet azok nem látnak a szemüktől.Biztos 2-3 héten belül másképp érzed magad amikor már jobban fogsz pocakosodni!!!Ne törődj másokkal.Élvezd a terhességet!!!

Minden jót kívánok nektek!Boldog babavárást.

24 hetes

2009. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokáig bántott és lefyotam a 3. gyermekem születése után.Változás nem történ csak nekem lett könnyebb vinnem a súlyomat. A férjem imádott ducin is meg vékonyan is, csak az egészségem megőrzése miatt fogytam le. Most pedig kezdhetem elölről mert 9 hónapja született meg a negyedik lánykánk:) Ha neked nincs semmi bajod az alkatoddal és a családod is így szeret akkor a többi mit se számít:)) Boldog baba várást nektek:)
2009. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:) szintén zenész :)


Én soha nem irigyeltem a vékony alkatú kismamákat.

Ha valaki megjegyzést tesz a formámra (tudod, a gömb is egy forma), akkor azt szoktam mondani, hogy azért kell a háj oda, hogy a gyereket se vágja orrba a lengőajtó. Úgy vagyok vele, hogy ha látják rajtam az emberek, hogy kiegyensúlyozott boldog kismama vagyok, akkor nem szúrkálódnak.

2009. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

szia!


Én úgymond "normál" testalkatú kismami vagyok , de szerintem semmi baj azzal, amit írsz. Egy kismami teljesen mindegy , hogy "testesedik" vagy nem , akkor is szép!!!!:)))) És mi az hogy "rozmár"?:) Ne hívd magadat így , mert ezt is fogod látni! Egyébként hiába "normál" az alkatom , azért a csipőm kikerekedett egy kicsit , no valljuk be:))

Na, meg hogy alá is támasszam , pont ma láttam egy botsáska (elnézést , ezzel senkit nem akarok megsérteni!!!!) kismamát. Hát ahogy az elején gömbölyödött a hasa... hm, nekem (!) nem kellemes látvány volt...


1 kismami

2009. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sem voltam sosem egy modell alkat, de duci sem! Én sem akarok sekit megbántani, de tegnap is jártam a terhesgondozóban és katasztrófa szerintem nem szép ha egy kismamán nics +., és csak akkor látszik hogy babája lesz mikor szembe áll veled! FEL A FEJJEL ÉREZD JÓ MAGAD A BŐRŐDBEN! majd eljön a teidőd!:)) Boldog babavárást! Egy 14+3 hetes kismami
2009. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rozmár?Élvezd ki a helyzetet,mert most aztán tényleg nem szólhat senki semmit,kismama vagy,biztosan nagyon aranyos,és most az a dolgod hogy gömbölyödjél!Én ellenpélda vagyok,és bizony kaptam gúnyos megjegyzéseket a 8-ik hónapban,hogy mekkorka gyereket fogok én szülni,alig van hasam...minden kismama úgy jó és úgy szép ahogy van.
2009. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, aranyosak vagytok!

Engem sem az alakom foglalkoztat, csak ez a köztes állapot olyan rossz...

Ott van pl. az RTL-es Lilu, ő nagyjából annyi idős pocakos lehet, mint én. Amikor pár hete volt a reggeliben, olyan helyes kis pocija volt!

Persze tudom, hogy pár hét múlva eljön az én időm is, addigra már egyértelmű lesz mi az ábra!!! Az első babámmal is imádtam pocakosnak lenni, pedig igen méretes volt, de úgy élveztem :)

2009. ápr. 22. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok "duci", de sovány sem. Alacsony vagyok és nem épp a "szabvány":)) Elég széles a csípőm, mindig is az volt, most hogy babás vagyok csak szélesedik tovább, nemrég kezdett el látszani a pocakom, meg is kapom sokszor, hogy milyen picike lesz a baba... Pedig csak nem előre nő a pocim, hanem inkább szélesedek:)))) Engem picit zavar a dolog, de csak azért nem fogok magamtól semmit megvonni, mert másoknak nem tetszik, hogy mekkora és milyen vagyok:) Te se aggódj! Hamarosan cuki pocakod lesz:) Élvezd a terhességet.

Boldog Babavárást!

33+5 heteske

2009. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én 17 hetes vagyok átlagos testalkatu,most kezd látszani valami pociszerűség.Én örülök is neki,ráérek még hízni szerintem.

Az RTL-es Liluval meg ne foglalkozz,mert bizony el van kicsit hízva (meg szállva magától),hiába mondja,hogy nem,akkor nem takargatná a fenekét.Az Erős Antónia kb.1-1.5 hónappal idősebb terhes,ő mégse hízott még,csak pocakra.

2009. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!