Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka a hüvelynyilal...

Mi lehet az oka a hüvelynyilallásnak? Voltatok már hasonló-cipőben-?

Figyelt kérdés
Hol gyakrabban,hol ritkábban jelentkező(inkább este)nyilalló fájdalom.33 hetes vagyok és kb.1 hete ez intenzívebb.Próbálom nem megerőltetni magam,de a napi itthoni munkát meg kell csinálni.
2009. ápr. 22. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van néha ilyen. A múlt héten voltam a dokinál és mondtam neki ezt és erre ő azt mondta, hogy ez természetes és nem kell vele foglalkozni. Pedig én is azt hittem, hogy ez valaminek a jele(pl nyílik a méhszáj). Meg sem vizsgált. Remélem tényleg nem jelent semmi különöset, max annyit, hogy a babócám szépen helyezkedik befele. :)

Azért ha beszélsz a dokival vagy védőnővel, említsd meg! Tudjon róla! Minden jót!

34 hetes kismami

2009. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,jövő héten aktuális a védőnőm látogatása-megemlítem neki.Amúgy a dokim(nincs fogadott)nem valami vizsgálóbajnok.
2009. ápr. 22. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs fogadott, a kórházba járok és akihez szoktam menni, ő sem épp egy vizsgálóbajnok! Megmondta, hogy nem piszkál meg, ha nincs olyan panaszom. És amúgy én meg a 7. hét óta nem is voltam megvizsgálva hüvelyileg (csak uh-ok voltak). Csak idegesítő, hogy nem tudom, mi a helyzet odalent. Nem az hiányzik, hogy állandóan kotorásszon ott lent. Csak hát nem mindig van jele annak, ha valaki elkezd kinyílni, vagy hogy esetleg van valami fertőzésem. Na mindegy. 3 hét múlva megyek, akkor meg fog vizsgálni, kenetet vesz, meg ilyenek. Hacsak addig meg nem szülök! :)

Első voltam

2009. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is érzek ilyet, én 34 hetes vagyok. a dokim szintén nem "piszkál", de hétfőn megyek ultrahangra, és akkor megemlítem. Jóslófájásaid vannak? Nekem most már majdnem minden nap az is !
2009. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen vannak jóslóim kb.2 hete.Lehet,többet kéne pihenni...Sok sikert a dokinál!

2009. ápr. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!