Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változhat még ugye? Ha a 27...

Változhat még ugye? Ha a 27 hét végére a baba még mindíg medencefekvésű, az nem jelent gondot ugye?

Figyelt kérdés
Hiszen van még ideje megfordulni!Ma nagyon megrémített egy kismama,mert szerinte ha eddig nem fordult be a babám,már nem is nagyon fog,és ez biztosan rendellenes,mert neki mind2 babája ilyenkor már réges-régen befordult!Viszont a doki nem mondta hogy ebből esetleg császár lenne!Kicsit aggódom....Vagy felesleges??
2009. ápr. 20. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Még az utolsó pillanatban is megfordulhat!

Persze egyre nehezebb forgolódnia, mert egyre kevesebb lesz a hely, ahogy nő!

Neked még bőven van időd, ne aggódj!

Az én lányom a 32. héten fordult be.

2009. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a szülésig még rengetegszer megfordulhat a babád!

Onnan jöhet ez a rémisztgetés, hogy a terhesség vége felé egyre kevesebb a hely a babának, és ettől kevesebbet mozognak általában, de ez nem kőbevésett szabály. Alkattól is függ, van, akinél még utolsó hetekben is vígan ficánkol a baba, mert van bőven hely.

Egyébként nemegyszer hallottam már olyat is, hogy a végig fejfekvéses baba a szülés előtti napokban fordult medencevégűbe...

2009. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felesleges aggódnod. Azok a babák akik 27.héten fejvégűek, azok is átfordulhatnak még....van még helye. Ne aggódj.

A hölgy aki felvilágosított, biztosan van tapasztalata, de mint tudjuk ahány terhesség mind-mind különbözik. Nem szabad elhinni mindent. Biztosat csak a dokid mondhat.

Én a helyedben nem aggódnék. Én a 2.babámat várom, de mivel már szültem egyet nekem is van tapasztalatom. Viszont tudom, h nem vagyok orvos, és nem érthetek hozzá. Pici babád biztosan tudja hogy kényelmes neki. Amikor itt lesz az ideje megfordul. Ha nem, akkor meg megcsászároznak. Így vagy úgy, de nem szabad megijedni. Meg fog születni, és te irtó boldog leszel!!!:)

Dokidtól kérdezz rá, de szerintem akár a legvégén is befordulhat.

Szép terhességet, és kellemes babázást!

20+3heteskm (+egy gyönyörű 5 éves kislány anyucija)

2009. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj ezen. Az én babám is faros volt, és az is maradt. Ez nem rendellenesség, ez egy állapot. Ha a babád átlagos méretű, akkor még bőven van helye megfordulni.
2009. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Egy kicsit tényleg megilyedtem!Eddig sem éltem bele magam a természetes szülésbe,mert ki tudja...

De most ez tényleg nagyon szíven ütött!

Mégegyszer köszi!

2009. ápr. 21. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!