Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamire mostanában ráfekszik...

Valamire mostanában ráfekszik a manóm és nagyon kellemetlen. Mi lehet az, amit nyom?

Figyelt kérdés
Kb alulról a köldök felé fél úton, vagy egy picit feljebb, bal oldalt. (szív felőli oldalon.) Van ott egyáltalán valami? Ülés vagy fekvés után érzem ezt, ha felkelek, leginább arra szoktam gondolni, hogy olyan mintha összetekerednének benn a dolgok. Nem azt mondom, hogy fáj, mert azért a fájdalom másmilyen, de néha nagyon kellemetlen és nem feltétlenül tudok kiegyenesedni. Nem olyan szúrás, mint amit mondjuk tüsszentéskor érzek. Ráadásul ezt akár sokáig is érzem, nem csak pár percig. Mire telepedhet rá ilyenkor?
2009. ápr. 20. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan? a jó ég tudja:-) anatómia atlaszban meg lehet nézni. de ha kellemetlen lehet egy ideget nyom. dokidat kérdezted?
2009. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hát sokmindenbe beleütközhet, pl. a bordákba, rekeszizmokba is. Azt nem írtad mennyi hetes vagy. Én 35 vagyok , és egy hete néha azt érzem , hogy legfelül , itt az gyomrom régi tájékán jobban nyomakodik, és néha fáj. Meg éreztem hasonló szúrást a köldökömnél is. szerintem ezek természetes dolgok, végül is őkegyelme belül helyet keres magának :)


1 kismami

2009. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok. Ilyenkor a saját megnyugtatásodra tényleg beszélhetsz a dokiddal. Az ultrahang meg nagyon sok mindent megmutat... de nem hiszem hogy nagy baj lenne, nyugi!:)
2009. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat! 18 hetes vagyok. És ugye a köldököm alatt van ez. Pár napja érzem, múlt héten voltam dokinál, akkor ez még nem volt, őt még nem kérdeztem, Akkor egyébként mindent rendben talált.
2009. ápr. 20. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha nyugtalan vagy emiatt , tényleg keresd fel a nődokidat nyugodtan, az nem baj, nem "ciki" :) Neki az a "feladata" , hogy megnézze az ilyen dolgokat is , vagy elmondja , hogy mi lehet a háttérben. Az a biztos. Mi itt csak tippelgetünk, legtöbbször jóindulatúan!:)

2009. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Csak gondoltam hátha volt valakinek valami hasonló... :-)
2009. ápr. 20. 15:55
 7/8 linduci ***** válasza:
100%

szia!!

Én a 17-hétben vagyok és nekem is a bal oldalon szokott tanyázni és valószinü valami ideget nyom.Neked már mozog??

2009. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én 5 hete érzem a mozgását. Egy ideje rugdos is! Neked ficánkol?
2009. ápr. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!