Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 7-8. hetében van...

A terhesség 7-8. hetében van már poci? Lehet már érezni valamit? Vagy kitapintani? Mennyire lehet behúzni a hasat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez embertől függ,nekem már volt egy kis pocim persze hizni nem hiztam.Nekem csak teltségézetem volt !A doki már ki tudja tapintani!A hasad nem célszerű behúzni,de miért is akarnád behúzni?
2008. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hetdik hétben vagyok, és semmi pocim nincs. Változó! Azt mondják a második baba előbb látszik. Én még fogytam is pedig nem hányok, csak nincs étvágyam. Érezni azt érzem, mint mielőtt megjön, hogy úgy tele van a hasam mindenem olyan nagy ott belül. Hát valahogy így tudnám leírni. Ja! És zavar az öv, a gomb meg minden,ami a nadrágon van, pedig semmi nem látszik.
2008. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hetedik hétben még semmi sem látszik!Nekem elég hamar látszódott azt mondták nekem a 4dik hónapban sem nagyon látszik,nekem olyan 14hét körül kezdett el látszani.A hasadat tökre be tudod húzni még mert a babód csak pár milliméteres,kb 8,és ő még nagyon picurika.Nem tudom a dokid ,hogy tapogat,mondjuk az enyém szerencsére egyáltalán nem nyomkodott csak hüvelyi uh-t csinált mindig-az a legjobb és ez adja a legtisztább képet.Szóval ne aggódj ha látszik is valami az nem a baba,az csak ,hogy kicsit fel vagy fújódva stb.Az első harmadban még annyira változik minden a rosszull létek is ekkor vannak,majd utánna megynugszik a szervezeted és meglátod fog látszani.Ne siettesd.Gratula a picihez,22hetes kismama
2008. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudtommal nem vagyok terhes (megjött a menszim), egyelőre nem szeretnék babót, csak kíváncsi voltam.
2008. márc. 9. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!