Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismami vagyok....

14 hetes kismami vagyok. Nagyon szeretek táncolni. Nem árt a babának a túlzott mozgás?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
menyire tulzott az a mozgás?otthon csak ugy táncolgatsz vagy discot csinálsz magadnak ?szerintem ha a torna is csak mértékel ajánlot és nem az z ugrálós fajta aerobic akkor a tulzott tánc sem jó ugy nyugiba én is szoktam sőt a férjemmel is táncolunk de azért vigyázunk a picire hát akkor jó táncikálást nektek és csak piánóba:)
2008. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak itthon táncolgatok naponta egy félórácskát, Én nagyon élvezem és felszabadit,remélem a picikém is nagyon szereti.Nagyon szeretnék Rá vigyázni ezért kérdeztem mert nem szeretném ha ártana neki!:)
2008. márc. 8. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 21.héten hegyet másztam:)kicsit többet kellett megállni pihenni,de amúgy tök jó volt.Azóta is aktív életet élek,csak már nem futkározom a hegyen.Nem hagyom el magam.Nyugodtam táncolj csak...kiv hastánc.
2008. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem ártasz neki, ha óvatosan csinálod. Egy ismerősöm 8 hónapos terhes koráig minden héten táncolt 3 órát. A végén már nem táncolta végig, de amíg a pociméret engedte, igen. Egészséges kisfia született. :) De természesen függ attól, mit csinálsz..
2010. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!