Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint rendkívűl...

Az orvosom szerint rendkívűl aktív a babám, lerúgja a hasamról az UH fejet. Ez baj?

Figyelt kérdés

Még a doki is meglepődött,milyen mozgékony,nem áll meg egy másodpercre sem.-lehet ez baj,vagy inkább nagyon jó?

20 hetes vagyok


2008. márc. 8. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj :)
2008. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig beindul ha a doki nézi uh-n mégis ha itthon vagyok,ritkán érzem mozogni,de azért minden nap bejelentkezik.Mindenkitől azt hallom az ő babája aktívabb,pedig az uh-n nekem is az.szerintem nem baj ha az.22hetes vagyok.
2008. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem van miért aggódnod, mert vagy kiugrik egyszercsak a hasadon egy óvatlan pillanatban mikor nem figyelsz, vagy boxoló lesz. :)
2008. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi:-))

Csak azért kérdeztem,mert annyira meg volt lepődve a doki.De akkor nem izgulok ezen.

2008. márc. 8. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk úgy van,ha szimatikus a vizsgáló,akkor mint egy kis tündér hagyja magát,de ha nem(pl a védőnőt kifejezetten rühelli)akkor aztán ő is lerúgja az UH fejet,nem szórakozik.A védőnő mindig reménykedik,hogy már nem tud annyira elmozogni,de 1-2 bukfenc belefér még:)
2008. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
at én babám is ilyen. nem lehetett róla csinálni egy normális fotót sem, pláne a nemét megállapitani.. :-) de ez csak jó jel, hogy egészséges, s jól érzi magát a doki szerint!!
2008. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!