Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hkm. mitol lehet? Kb.2...

32hkm. mitol lehet? Kb.2 honapja, a koldokomtol picit foljebb, jobb oldalt, CSAK EGY PONTBAN, nagyon faj, de csak, ha hozza erek.

Figyelt kérdés
mindig pont ugyanott
2011. aug. 30. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a babád kinyomta arra a részére pl a lábacskáját és esetleg az feszül? Nekem a bordáimba volt a tappancsa és ha egy kicsit is rosszul mozdultam nagyon fájt azon a részen.
2011. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor az ikrekkel voltam terhes, nekem is volt egy ilyen pont, ahogy nagyon fájt ha hozzáértem, de nem látszott rajt semmi. Mikor vizsgáltak ott uh-al, vagyis mikor hozzáért a fej, még levegőt se vettem úgy fájt. Doki is csak nézett, hogy mi van. Nem tudtuk meg az okát, egy idő után elmúlt.
2011. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, bár nekem akkor is fáj, ha nem érek hozzá. Szerintem a baba feszül neki egy ponton, ne aggódj!
2011. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!