Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Terhesség alatt...

Kismamik! Terhesség alatt szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés

Szabad egyáltalán? És ha szoktatok miért? A párotok nem elég vagy mást nem lehet?

Kort és terhességi kort írjatok légyszi!

Köszönöm!


2011. aug. 30. 10:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de félek, mert görcsölök elég sokat :(
2011. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam, nem sokszor, csak néha, mikor hirtelen rám tört, a férjem meg dolgozott.

Nem mondtam neki, de ez nem tabu nálunk, azért nem mondtam, mert nem is olyan ej de megbeszélni való. Ő is biztosan szokott, mikor elutazik, mivel minden nap szexelünk, nem tudom elképzelni, hogy ha üzleti úton van, ne csavarná ki. :) (Tuti nem csal meg) Néha ha nincs kedvem, akkor mondani is szoktam neki, hogy menjen "zuhanyozni". :)

27L

2011. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 3. terhességem és mind alatt maszturbáltam. Főleg a terhesség második felében,amikor már nem szeretkeztünk olyan sokszor és intenzíven.

34

2011. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
szia! én -29- külföldön dolgozom a férjem -32- otthon. ilyenkor több hétig is külön vagyunk. a terhesség elején -olyan 11 -13 hetes lehettem - én is csináltam de valamiért az elélvezés pillanatában nekem fájdalommal járt- ahogy összehúzódott a méhem nem volt kellemes! azóta nem csináltam inkább megvárom a férjemet :) vele elementáris! :)
2011. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul néha.. amikor a férjem hullafáradtan esik be az ágyba. :) Egyébként Ő mindig azt mondja, hogy ne masztizzak, hanem keltsem fel akár az éjszaka közepén, ha rám tör a maszturbálhatnék :D

23/N (férjem 30) és 26 hetes vagyok :)) első bébike

2011. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is szoktam. A párommal is rendszeresen együtt vagyunk, csak én azért csinálom, mert kismamaként a párom nem tud kielégíteni, így magamnak oldom meg. A párom nem tud róla, mert így is szegény magát hibáztatja hogy nem tud engem kielégíteni, de nem az ő hibája, mert engem amúgy sem lehet egy könnyen, kismamaként meg egyáltalán nem.

Amúgy én 22 éves vagyok, és most 35 hkm

2011. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Naná hogy szabad és szoktam is.

3. babámat várom. És most hogy olvastam a kérdést rögtön meg is jött a kedvem:)

Azért szoktam, mert jól esik.

A páromnak sincs ellenére.

Jól megvagyunk.

13. héttől szokott megjönni a kedvem hozzá.

34 év

2011. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
És most hányadik héten jársz? Milyen gyakran szoktad?
2011. dec. 12. 15:51
 19/23 anonim ***** válasza:

Tuti hogy csávó a kérdező, és ő masztizik a válaszokra.

Nyakamra a rozsdás bökőt.

2011. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de ha csávó lennék, akkor miért kimamákat kérdeznék?
2011. dec. 12. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!