Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért az utolsó trimeszterben...

Miért az utolsó trimeszterben történik mind ez?

Figyelt kérdés
A terhességem idáig tökéletes volt, szó szerint! Se hányinger, se szédülés...most bezzeg, a 32. hétben vagyok és folyamatosan rossz a közérzetem, fáradt vagyok, kapkodok a levegő után és bármit eszem állandóan gyomorrontást kapok!!!
2011. aug. 29. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert most fönt van a baba. Nyomja a rekeszizmot és a gyomrot, ezáltal nehézlégzés és gyomorégés jön létre.

A fáradtság is természetes hiszen egyre nagyobb babát kell ellátnia a szervezetednek és ezért egyre kevesebb jut önmagára.

És még a vizesedés hátravan.

Ha majd leszáll a baba kicsit könnyebb lesz, bár utána nemsokkal maga a szülés következik.

2011. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pont 32 hetes vagyok és nekem is eddig problémamentes volt a terhességem :) Na de most :( Vizesedem, alig bírok menni, néha minden mozgás egy rémálom :) És olyan messze van amíg láthatom a lányomat :(
2011. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó 4 hónapot fekve töltöttem, hogy a méhszáj ne nyíljon tovább. Viszont a szülés csodálatos volt, inkább a fekvés/vagy más nehézség és utána egy jó élmény legyen a szülés.
2011. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.nem akarlak elkeseríteni de nekem hetek óta ez van.nehezemre esik minden,állandóan aludnék,nehezen kapok levegőt,pedig nekem lennt van már a hasam.szóval nem egy álom.de nemsokára én már szülök mert 37 hetes vagyok.kitartás,pihenj sokat és akkor talán jobb lesz.
2011. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!