Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utáni hajhullást...

Terhesség utáni hajhullást sikerült valahogy megállítani?

Figyelt kérdés

mennyi ideig tart kb?

utánna vissza sürüsödik?

mi az ami bevált, és mi az ami egyáltalán nem.

minden ilyennel kapcsolatos dolgot várnék.

köszönöm


2011. aug. 26. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Míg szoptatsz erősebben fog hullani a hajad. Igazából szoptatás befejeztével rendeződnek a hormonok és akkor rendeződik a hajhullás. Addig sajnos nem sok mindent tudsz tenni.
2011. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét szülés után kb 3-4 hónapig hullott a hajam, pedig akkor még javában szoptattam.

Szedtem az elevitet és babé hajhullás elleni sampont használtam. Visszasűrűsödött.

2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 hónapig szoptattam,abból 2 hónapig rendszeresen,utána már csak napi 2x. Ahogy abbahagytam teljesen,úgy kezdett el utána hullani a hajam. Beszedtem a maradék Elevitemet,ami nem volt sok,aztán Béres szépségvitamint kezdtem el. Nem tudom,hogy az használt-e vagy amúgy is jobb lenne-e a helyzet,de már csak kicsit hullik és látom a babahajakat is. (fél éve szültem) Még mindig szedem.
2011. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én 1 hónapig szoptattam, nem volt tejem, sajnos elapadt.

most 5 hónapos a kislányom és úgy 2 hónapja hullik:(

2011. aug. 26. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

14 hója szültem. kb. 3-4 hónap után kezdett el hullani a hajam, azóta is nagyon hullik, én sem tudom már mit tegyek. szedtem vitamint, nem segitett, most a csalánfőzetet próbálom,hát majd meglátjuk...

annyit szoptattam mint te.

2011. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én most voltam vérvételen, vashiányos vagyok pedig én szedek supradynt meg még a hajamra egy fajta kapszulát amibe szintén van vas.

msot kaptam vasat+folavat. majd meglátjuk próáld ki te is.

2011. aug. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!