Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség...

Terhességi cukorbetegség mellett lehet hüvelyi úton szülni? (Ha nincs más baj. )

Figyelt kérdés
A 33. héten jött ki ez a betegség. Remélem a babának nem lesz tőle baja, ha betartom a diétát.
2008. márc. 7. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Én még nem hallottam arról, hogy ne lehetne, pedig én is "cukros lettem"..

Ne félj, semmi baj nem lesz. Figyelj oda, hogy mit eszel, de rosszul ne legyél!! Kicsit fokozatosan térj át a kisebb étkezésre, nehogy gond legyen.

A babának csak akkor lenne baja, ha nem figyelnél és ő is rengeteg cukrot kapna, de te odafigyelsz, semmi baj nemlesz, ne félj!!! :-))

2008. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél a 12. héten derült ki, attól kezdve diétáztam. Gyönyörű, természetes szülésem volt. Most a második babát várjuk, a kezdettől fogva cukros vagyok. A diétával, étrenddel, számításokkal kapcsolatban szívesen segítek, ha kíváncsi vagy írj, megosztom veled a tapasztalataimat.
2008. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!