Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes magzat, hőemelkedés?

4-5 hetes magzat, hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Pár napja derült ki, hogy babát várok, 4,5 hetes most. Az utóbbi másfél hétben úgy kelek fel reggelente mintha hőemelkedésem lenne (nem mértem meg), és ez a napok múlásával egyre erősebb. Tudom, hogy ez normális, de tegnap meg ma is egész nap lázasnak érzem magam. Sajnos elromlott a lázmérőm ma veszek egyet, de mit gondoltok, ez az állapot meddig fog tartani? Egyáltalán normális, hogy napközben is érzek hőemelkedést? Egyébként mindent elég érzékenyen élek meg, az együttlét után egy héttel már éreztem alhasi változást is stb. Köszi a válaszokat!
2011. aug. 22. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális! Azt,hogy a terhesség miatt nőtt a hőd, neked nem nagyon kellene érezned. Lehet,hogy bujkál benned valami betegség!
2011. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEm értek egyet az előttem szólóval! Én kifejezetten du-ra szinte elégek a belső hőtől és amúgy kutya bajom :D

Kivéve,hogy 6hetes terhes vagyok :))

Én is érzem, tuti, hogy amiatt van.

Persze,ha levertség meg enyéb nyavalyád lenne,akkor azonnal doki, mivel ilyenkor a láz veszélyes ! A láz!

NEm a hőemelkedés,ami ilyenkor normális :)

2011. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, teljesen jól érzem magam. A legtöbb amit mértem 37,2 C volt, szóval szerintem nem vészes.Igyekszem sűrűn hűteni magam, megmosom az arcom, a tarkóm, a karjaimat.. Nagyon meleg van kint!! Szép babavárást :)
2011. aug. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!