Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kinn voltam a helyi...

Tegnap kinn voltam a helyi fürdőn, de csak a gyerekmedence szélén ültem. Kicsit ért víz, de még jól is esett. Lehet valami bajom? Eddig semmi, se folyás, se felfázás, semmi.6 hetes kismami vagyok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Édes jó Istenem... A TERHESSÉG NEM BETEGSÉG!!!!!!!!
2011. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bele sem mentél a vízbe, akkor mi bajod lenne tőle?


Ha sokat voltál napon, esetleg leégés, napszúrás, e a víztől semmi.

2011. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban nem betegség a terhesség, de mivel ilyenkor fogékonyabbak vagyunk a fertőzésekre ezért nem árt az óvatosság, és szerintem erre gondolt a kérdező.

Én 8 hetes kismama vagyok. Mióta tudom, hogy babát várok azóta nem megyünk fürdeni, pedig én azelőtt sem igen kaptam el semmit, de jobb félni, mint megijedni. Ha lenne valami akkor úgyis jelentkezne viszketés vagy változna a hüvelyváladék szaga is.


Jó babavárást!

2011. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi bajod nem lesz. Én 11 hetes vagyok, de 8 és 9 hetesen is fürödtem napokon keresztül a balatonba, előtte konzultáltam dokival azt mondta semmi nem indokolja, hogy ne tegyem , az úszás amúgy is jó egy kismamának, persze nem mindegy, hogy milyen vízben.Kerülni kell a meleg vizet, a pezsgőfürdőt és a tömegmedencéket.
2011. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ennyi erővel ne is fürödj le a terhességed alatt, vagy csapvizet se igyál, az se túl tiszta...na meg valami fertőzést kapsz még a végén!

Szerintem többet ártottál azzal ha 30 fokban ültél a tűző napon, és nem a vízben volt a hasad, hanem érte a napfény!

2011. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én voltam a strandon, nagy pocakkal, fürödtem is, ugyanúgy mentem a vízbe, mint korábban. Semmi bajom se lett. Szerintem manapság elég jól fertőtlenítik a medencéket. Véleményem szerint egy fertőzést hamarabb össze lehet szedni egy mosdóban, amit többen használnak. Jó egészséget!
2011. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 32 hetes és végigstrandoltam a nyarat. Medencék, természetes tavak :-) Jelentem, semmi bajom:-) Ha hajlamos vagy strandon fertőzéseket összeszedni akkor legyél pont annyira óvatos, mint eddig. Ha nem akkor, akkor most sem jelent extra veszélyt;-) Csak a termál víz tabu és a szauna!
2011. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!