Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hiszti vagy jogos?

Szerintetek hiszti vagy jogos?

Figyelt kérdés
Pénteken 8-ra volt megbeszélve a védőnőmmel a találka. Odaértem időben,pisiltem, majd leültem várni eltelt 1/4 óra semmi. Megkérdeztem a többi védőnőt, hogy az enyém késik vagy közbe jött esetleg valami. Nem kint beszélget az udvaron rögtön jön. Még vártam 15 percet, majd megkérdeztem, hogy valaki megnézné-e a mintát és elvégezné ami ilyenkor kell.Közölték velem, hogy akkor az ő kismamája csúszik.Megköszöntem és 34 perc várakozás után hazaindultam. Ekkor jött velem szembe a védőnőm, közöltem vele, hogy valaki mást nézzen hülyének már fél órája várom, erre ő a vezetővel beszélt! Én meg majdnem bőgtem. Csak én vagyok ilyen hisztis p... vagy jól tettem?
2011. aug. 21. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én személy szerint totálisan megértelek,de szerintem a mai magyar egészségügytől többet ne várj :/

Igaz,hogy én nem vagyok kismama,de a mamám ugyanígy jár rendszeresen az onkológiával (rákos volt):nagy nehezen kikönyörög egy időpontot 2 hónappal előre,amikor meg oda megy (időpontra!!!),min. 2-3 óra +várakozás.Pedig ő is bármikor rosszul lehet:magas vérnyomás,10+ cukor,trombázis,vese + szemproblémák,és akkor még a vastakbélrákról nem is beszéltem (szerencsére már négy éve tünetmentes).

Én is eléggé lobbanékony természetű vagyok,de lehet,hogy visszafogtam volna magam,mert ugye csak még bunkóbbak lesznek,ha mérget cseppentesz a szemükbe.És ugye még lesz dolgod velük...

2011. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, de én korán, 7-re beszéltem meg vele, ráadásul cukrot kellett mérni. Nem jött, hívtam semmi. Az utcán vártam rá 1 órát, közölte, bocs, elaludtam. Na, és mit tudok csinálni vele? Semmit. Általános várakozási idő mindenhol 1-2 óra, mégha meg is van beszélve. Ki tudja miért? Nem is értem. De vártam már 3 órát is, a csúcs 6 óra. Mindegyik terhesen volt. Most én is hisztizzek?
2011. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez kőkemény hiszti! Amúgy ha meglesz a babád, majd sokat adnál egy nyugiban végigült félóráért :)
2011. aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én most várom a 3.babám és ez télleg a tul érzékeny vagy korszak.. sajnos nekem is sokat kell várnom,ugy hogy ott a kislányom de probálok nem kiakadni hiszen a másik fél is ember..Tapintatosabban is mondhattad volna neki hogy Ne haragudjon de nincs időd egész nap rá várni,és hogy máskor szoljon neked ..
2011. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jogos is, és hiszti is.


Jogos, mert pl mi van, ha más időpontos ügyintézni valód is lenne még utána, ahonnan szintén elkésel. Vagy csak szimplán dolgozol még, és nem akarsz sokat kimaradni a munkahelyedről. Én pl végig dolgoztam, és ugyan szó nélkül elengedtek mindenféle vizsgálatra, mégsem szerettem sokat elmaradni.


Másrészt hiszti is, mert talán nem kellett volna úgy neki esni, hogy mást nézzen hülyének. Már ha ezt így mondtad neki?! Persze lehet neki szólni, de azt lehet kicsit visszafogottabban is!

2011. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
en is ezt tettem volna. uzenhetett volna h kesik, vagy ilyesmi. ugy nem lett volna jogos, de igy igen
2011. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!