Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért viszkethetnek ennyire a...

Miért viszkethetnek ennyire a kezemen az ujjaim?

Figyelt kérdés
Keddre vagyok kiírva és pár napja időszakosan előjön, hogy rettenetesen viszketnek az ujjaim ill. néha a tenyerem. Olyan mintha gomba lenne de nem látszik rajta semmi, még pirosnak sem piros. Mitől lehet ez?
2011. aug. 21. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! nem tudom pontosan mitől lehet, de más olvastam olyat hogy előfordul, én 29 hetes vagyok és nekem is viszket a tenyerem is meg az ujjaim, de nekem látszik hogy brutál mód ki van száradva, hámlik is néha, szerintem kend be testápolóval, hátha segít

és hadd kívánjak neked neked könnyű szülést, és sok boldogságot a születendő gyermekedhez

2011. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!