Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja nagyon rossz a...

Két napja nagyon rossz a kedvem, folyton sírnék? Front van vagy a hormonok játszanak?

Figyelt kérdés
24 hetes kismami vagyok,a babócámmal minden rendben (kop-kop-kop),én mégis úgy érzem,hogy kiszaladnék világból...
2008. márc. 6. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 21 hetes vagyok és pár hete ugyanezt érzem! Én sem tudok rá okot, én a hormonokkal magyarázom magamnak. :-)
2008. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is szoktak ilyen siró rohamaim lenni és én akkor ki is sirom magam és elmulik utána már jó kedvem van sírj nyugodtan ha kell még akkor is ha nincs rá okod jobb lesz utána meglátod
2008. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok, és most jött rám előzsör. Szerintem az idő is, hisz kinek van jó kedve ilyen nyomott, esős szar időben... És a hormonok is persze. Nekem sokat dolgozik a párom, alig látom, ez borított ki.

Amúgy, tényleg, sírd ki magad, jobb lesz, én is szoktam:)

ne félj, semmi baj, ez ilyen:-) Légy pároddal, vígasztaltasd magad, sétálljatok, bújjatok össze-))

2008. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 23 hetes vagyok és tegnap én is nagyon sz..ul voltam.Olyan mélyről jövő fájdalmat éreztem magamban.Olyan kilátástalan volt minden.Sírhatnékom volt nagyon.Körülöttem mindenki fel volt dobva,én meg letörve teljesen.Aztán elmentem egy masszázsra.Egy óra alatt mintha kicseréltek volna.Visszatért belém az élet,ellazultam.Lehet az idő játszik velünk,ha már ennyien voltunk így a napokban!:)
2008. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,megnyugodtam.

Valamiért azt hittem,hogy ez csak az első pár hétben van így.

Tévedtem...:)

2008. márc. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!