Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedett...

Terhesség alatt szedett valaki savlekötőt?

Figyelt kérdés

Én a controllokot szedném de nem merem akkor se pedig a nőgyógyász azt mondta hogy szedhetem. A betegtájékoztatón pedig az áll "Terhes nőkön történő alkalmazásra nincs megfelelő adat" félek akkor is.

Valaki szedte vagy szedi ezt?


2011. aug. 18. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én anacidot, és renit szedtem!Tökéletes volt!!
2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én Renit néha, amikor már marta a torkomat a gyomorsav :( azt lehet terhesen is szedni
2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 judavi ***** válasza:
Alkalmanként Renit, de ha folyamatosan kell keress valami homeopátiást. Abból nem lehet gond.
2011. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Renniet. És egy jó tanács, minden bántó szándék nélkül: ha nem bízol a nőgyógyászod ítélőképességében, az nem jó jel. Ő a szakember, olyannak fizess (ha fogadott), akinek adsz is a véleményére.
2011. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is Rennie-t szedtem, hetente vásároltam, mert a végén olyan savam volt. de szerencsére csak egy pár hét volt, nem sokkal később megszültem.


tényleg,ha nem bízol a nőgyógyászodban, hogy akarod nála megszülni a babát?!

2011. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a salvus vizet ittam. Ez rengeteg mindenre jó! Ja,és nem gyógyszer,de az ízét meg kell szokni.Nekem nagyon sokat segített.Rögtön hat!Mellékhatása sincs [link]

2011. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!