Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig szívódhat...

Hány hetes korig szívódhat fel a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet még nem is hallottam, miért felszívódik? Ezt hol hallottad? Terhes vagy és azért kérdezed? Mert ha igen, akkor az biztos nem fog felszívódni!
2009. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a legelején, még szívhang előtt. Utána már inkább úgy mondják, hogy elhal, akkor kell művi beavatkozás, vagy létezik a vetélés, amit észre lehet venni, vérzés, görcsök, stb. De ne izgulj!
2009. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.csak azért kérdeztem,mert ikerterhességnek indultunk,és a 12 heti uh-n csak egy baba volt.valószinű felszívodott.csak kiváncsi lettem volna mikor következhetett be,mert nem éreztem semmit.
2009. ápr. 15. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ikreket várok és a dokim azt mondta még a legelején, hogy a 12. hétig bármelyikük felszívódhat, így addig nem is ikerterhességnek, hanek ikerfogantatásnak nevezik.

Szörnyű, de szívhanggal rendelkező, addig megfelelően növekvő embrió is felszívódhat ez idő alatt...


30 hetes kismama

2009. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ikernek indult a terhességem. 5 hetesen már látszottak és szívhangjuk is volt. A dokim azt kérte hogy 3 hét mulva találkozzunk. Akkor már csak 1 szívhang volt de még a picur látható volt. 12 hetesen már nem volt sehol... felszívódott. Sajnos így alakult...biztosan megvolt rá az ok...

Kitartás és szép napokat:D Üdv.: 35 hetes pocis

2009. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35 hetes pocis vagyok. Nekem se volt semmilyen jele vagy tünete...se vérzés,se görcs,semmi.
2009. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ennyém is ikerterhességnek indult! az első UHnál még csak egyett látak, de a második UH-nál a 8. hétben már két petezsákot látott a doki, ahol az egyiknek nem volt szívhangja. itt mondta a doki, hogy az fel fog szívódni! 1héttel később elmentem egy másik dokihoz, de ő már csak 1et látott! Így a 9. hétre a másik felszívódott, ha tényleg ott volt!
2009. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!