Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi árt jobban a babának, ha...

Mi árt jobban a babának, ha idegeskedsz mert nem gyújtasz rá, vagy az hogy rágyújtasz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő, de ne gyújts rá, és ne idegeskedj, légyszi :) Inkább egyél egy kis mogyorót. Én is dohányoztam és letettem egyből, mikor megtudtam, és nem voltam ideges, mert boldog voltam, hogy egy csodaszép babát fogok szülni, akit nem szeretnék korábban, és asztmásan sem,és azt szeretném, ha szépen fejlődne.. Napok kérdése, és elmúlik a vágyakozás a cigi után. Hidd el, és egy kis ártatlan emberke életéről van szó, a te gyermekedéről!

Ügyes légy!!!

2008. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is árt, ha idegeskedsz, de az talán még jobban, ha dohányzol! Ahogy az előző válaszolóis írta, próbálj meg a cigi helyett rágcsálni valamit és csak a babára koncentrálj!
2008. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A dohányosok körében egy kibúvó ez az idegeskedés.Mond miért vagy ideges?A világ legszebb dolga zajlik most benned, " rakod össze a babátokat" szerinted kell oda a nikotin mint adalék?

Én 15 év dohányzás után tettem le a cigit egyik pillanatról a másikra, és lám semmi idegeskedés.amikor rágyújtanál igyál mindig egy kis kefírt.Én most a páromat próbálom leszoktatni a cigiről, hiszen ő sem gondolja komolyan, hogy büdös mocskos dohányos kézzel nyúl majd hozzá a gyerekünkhöz.Hidd el, ha egy hétig nem gyújtasz rá máris átlátod, hogy milyen büdösek a dohányosok.Sok sikert...

17 hetes kismami

2008. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés nem rossz... Ugyan ebben a cipőben járok. Én inkább rágyújtok. Rettentően ideges vagyok attól,hogy nem gyújthatok rá.Az idegességtől feszült vagyok,ingerült,ordítok a férjemmel(ok nélkül)!!! Nekem azt mondta a doki,hogy inkább szívjak el 1 szállat,minthogy kiboruljak,hisztizzek,vagy elválljak.. Persze ok nélkül ne találd ki,hogy na akkor most ideges vagy,és jöhet a cigi!!! Aki meg azt mondja,hogy nem érti ezt az egészet,és hogy ő milyen gyorsan lerakta,örüljön neki. Nem megy mindenkinek ilyen könnyen,ÉS NEM AZÉRT,MERT NEM AKARJUK!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha RÁGYÚJTASZ
2008. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az orvosok általában azt tanácsolják, hogy inkább szívj el napi 1-2 szálat, mint idegeskedj. én is dohányzom, most próbálok én is leszokni. Az előző terhességemnél egyből le tudtam rakni a cigit. Vetéléssel végződött, azonnal visszaszoktam. Most 5 hetes vagyok, és nagyon nehezen megy a lszokás. Sokat segít, hogy a párommal együtt szokunk le. Valamint a reggeli első cigit is később szívd el, z is sokat segít. Ehhez jn még a sulis módszer: ketten 1 szálat. Már kevesebbet cigizel, és szép lassan teljesen sikerül lerakni. Kerüld az olyan dolgokat, amik a cigihez kötnek (pl.: kávé, capuccino), és ne a megszokott helyen gyújts rá, hanem jelölj ki egy olyan helye dohányzásra, ami nem olyan kényelmes. Remélem használható ötletek.
2008. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!