Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az rosszat jelenthet ha a 21....

Az rosszat jelenthet ha a 21. heti ultrahangon az orvos azt mondta hogy farfekveses?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ó még korai azt mondani hogy rosszat jelent tudod ha farfekvéses akkor császározni kell de még szülésig sok viz lefolyik a dunán és a pici még 150milliószor meg fog fordulni szerintem meg nem gáz nyugi 19 hetes kismama
2008. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 28 hetesen faros volt,de a 32. hétre megfordult.
2008. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeeeeeeem, valakinek csak a 36. héten fordul be.De még a doki is be tudja fordítani.Éppen így evickélt a kis édes :o)
2008. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam a dokinál az enyémek (ikrek) keresztben feküdtek.Kérdeztem a dokit ez így maradhat-e mert akkor császár. Az 5 perces ultrahang alatt függőleges egymás melletti pozíót vettek fel.A doki megnyugtatott, tehát te se aggódj, a tiednek még több helye van forogni a pocidban mint az enyémeknek. Üdv. 21 hetes kismama
2008. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első babám végig harántfekvéses volt. Értsd úgy, hogy keresztben feküdt. Ez ugye helyből császár. Azután a 34. héten gondolt egyet, és egy éjjel szépen befordult fejjel lefelé. A 21. hét annyira messze van a szüléshez, hogy kár parázni. Nekem a dokim ekkor azt mondta, ne izgassam magam, csak az számít hogy amikor a szülés folyamata beindul, akkor hogyan helyezkedik el a baba. Akár előtte 2-3 nappal is befordulhat fejfekvésesbe.
2008. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat!!!
2008. márc. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!