Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki itt a pécsi kliniká...

Jár valaki itt a pécsi klinikára a dr. Bózsa Szabolcshoz? Vélemények esetleg róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nála szültem a kislányomat. Én nagyon ajánlom.

Volt választott orvosom, de aznap pont elutazott és így kerültem a Bózsa doktor úrhoz.

Szerintem nagyon kedves, szimpatikus ember.

Szülés után minden nap 2-szer meglátogatott engem és a kislányomat is (sajnos 4 napig az intenzíven volt), így is, hogy nem ő volt az orvosom. Mindig ő mondta el mi van vele, mert a gyerek orvosokból nem sok mindent lehetett kihúzni.


Tegnap derült ki, hogy újra babát várok és már hozzá fogok járni az biztos.


Te hányadik hétben vagy?

2011. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a 13 hétben vagyok, nekem is van már egy kislányom, de ő vele, még egy másik dokihoz jártam, aki külföldre költözött!

Szimpatikusnak találom én is, csak azt furcsáltam, hogy anno azaz 3éve még a magán vizsgálatkor nézett meg uh-n a doki, és most meg de kellett bemennem és tök más nézte meg a babát, nekem meg sem mutatta és ez nem nagyon tetszett!De lehet hogy ez azért volt most így, mert szabira ment!Ha legközelebb megyek hozzá, mindenképp említem neki, hogy én azt szeretném, ha már járok magán rendelésre, hogy az uh-kat is ő nézze meg és tudja, hogy mi a helyzet, jól gondolom nem?

2011. aug. 19. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tök jó, nekem is 3 éves lesz a kislányom (októberben). :)


Én vele a Halvax doktor úrhoz jártam magánrendelésre (nem is a kórházba), és az ultrahangokat az éppen ott levő doki csinálta. Az ott kapott leletet vittem a dokimhoz és ő mindig elmagyarázta mi mit jelent és, hogy jók-e az adatok vagy sem.

2011. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szoktál fizetni a magánrendelésen?


Amúgy Krisztinek hívnak

2011. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!