Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha takarítunk és az erős...

Ha takarítunk és az erős vegyszerszagokat beszívjuk, attól még nem lesz problémama a babával, ugye?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz probléma,de jobb vigyázni,én is mindíg takarítottam,hypo,domestos,de nem lett gond,csak jobb az óvatosság.
2008. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az elővigyázatosság ,mondjuk nekem könnyű ezt mondani ,mert a párom elvállalta azokat a feladatokat amiket vegyszerrel kell csinálni (fürdőszoba,WC).Ha nálatok ez nem működik akkor kesztyű ,nyitott ajtó-ablak javallott.
2008. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
... vagy szólj a szolgálólánynak...:)
2008. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

A vegyszerekkel csak óvatosan.

Sokra rá van írva,hogy nem jó belélegezni,terhesen meg pláne nem.

jó egészséget

2008. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Persze mindenki takarít, és én is tartok attól, hogy baj lessz, mert azt olvastam a belélegzett vegyszerek ártanak a babának.Hogyha nem tudod a belélegzést elkerülni vegyél vmi háztartási boltba vagy bricóba műanyag maszkot.Az talán segít.A hajfestésnél is csak a belélegzés a káros.

2008. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszeri ilyen től nem lesz gond, de jobb vigyázni,használj gumikesztyűt, és ha teheted amikor takarítasz,szellőztess.Lehet maszkot is használni, bár én azt nem bírom, hogy a szám előtt van valami, de érdemes.

2008. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!