Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező a fogászati szűrés...

Kötelező a fogászati szűrés terhesen?

Figyelt kérdés

tudjátok a kiskönyve be kell pecsételnie a fogorvosnak hogy voltál. Én 11 hónapja szültem akkor rendbe tett 1 db fogamat de a többi egészséges!!

Volt aki nem volt és nem volt belőle baj? pl. a sógornőm 2x szült és soha nem mondták neki és nam is kérdezték hogy volt-e.


2009. ápr. 14. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom nem kötelező csak ajánlott.Bár én voltam,a pecsétet meg senki meg nem nézte a könyvemben.Szerintem ha rendszeresen ápold akkor nagy baj nem lehet.Ha meg fáj akkor meg úgy is elmész.De NE fájjon.Minden jót kívánok!

22 hetes

2009. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kötelező, csak ajánlott


egy anyuka

2009. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok, és már szóvá tette a dokim, hogy még nem voltam. Kellene is mennem, mert van lyukas fogam, de nem tudom, hova menjek, ezért halogatom.
2009. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy kötelező a szűsés. Végülis semmibe nem kerül, akkor meg miért ne tenne meg mindent az ember a saját maga és a születendő baba egészsége érdekében.... :)

2009. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kell elmenni,hogy van-e gennyes góc,gennyes fog,mert az kihat a babára is.
2009. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27 hetes terhes vagyok de én nem voltam:)és nem is megyek!
2009. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Benne van ugyan a kiskönyvben, de nem kötelező. Én nem voltam. Ciki-nem ciki rettegek a fogorvostól és nem most szeretnék stresszelni, majd esetleg szülés-szoptatás után.
2009. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!