Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha február elején megfogan a...

Ha február elején megfogan a baba akkor mikor jönnek a terhességi jelek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb akkor, amikor a köv. mensinek meg kéne jönni. Legalábbis nálam így volt, de biztos nem mindenkinél egyforma.
2008. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első tünet általában a mensi elmaradása. Aztán az első tünetek között van a vizelési inger, mellfeszülés.A meg akar jönni érzés kb a 10. hétig megmarad. A hányinger, hányás, álmosság a 7-12 hétre jellemző.

De lehet, neked semmi nem lesz...Nem vgyunk egyformák:-)

2008. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként változó. Van akinek már pár nap után jelentkeznek van akinek meg egyáltalán nem.

22hetes kismami

2008. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legelso jel a mensi elmaradasa.Nekem is ez volt.Meg en annyit tudtam aludni....ha nem szegyeltem volna a munkaba ulve vagy allv ais eltudtam volna aludni...Arrol meg ne is beszeljunk hogy 3 utan mikor haza ertem ,kepes voltam este 10ig is aludni es epp csak vacsizni keltem fel aztan irany az agy reggelig :)) .Na meg a cicim az feszult meg a mensi elott 1-2 hettel...Es nincs kicsi cicim de meg is szembetuno volt,hogy nagyobb lett.Mig nem tudtuk hogy terhes vagyok a ferjem rendszeresen viccelt,hogy mekkora...h nem olyan mint maskor.De ketseg kivul tetszett neki.

Rosszul nem voltam semmitol(eleinte) csak meg erzekenyebb lett a szaglasom(amugy is mindent megerzek).....

Majd a 7. het korul megereztem 1 bizonyos szagot es onnan kezdodott a muri....hanyas ,rosszul let,semmi nem maradt meg bennem...de annyira hogy este mar glukozt kaptam intravenasan....

De ne ijedj meg,biztos eszre fogod venni.En is sejtettem ,csak meg magamnak sem mertem elhinni...

Jo baba varast!

2008. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!