Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden reggel hasmenésem van, de csak egyszer, és az nem vízes hanem inkább higabb? Fogytam is! Egyek kakaót?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász csak jövöhéten fogad,akkor megyek hozzá előszőr.Február 20-án kellet volna megjönnije,csináltam tesztet pozitiv lett.Valószínű babás vagyok.Féltem,hogy elveszitem ez miatt a hasmenés miatt.
2008. márc. 5. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj!Örülj,hogy nincs szorulásod.Valószínűleg rostostdúsabban étkezel,és ezért lazább.Én is fogytam a várandósság elején 1-2 kilót,aztán becsülettel vissza is szedtem:)
2008. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is minden reggel könnyebb wc-re mennem, sőt naponta 2-szer is,nem hasmenés,csak nem kell erölködnöm.

legalább nem lesz aranyered!

19 hetes kismama

2008. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért is ilyedtem mert,inkább a kismaiknak szorulásuk szokott lenni.Úgy tudtam!Akkor meg nyugiztam.Mert már aludni sem tudok,nem értem dokit sem mért nem tud elöbb fogadni.Még 1 hét ideg.Ilyenkórban lehet érzeni a babát,vagy mit kell érznem?
2008. márc. 5. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez volt az elejen,de En annyira orultem,mert amig nem voltam babas addig 3-4-5 nap is eltelt amig el tudtam menni wc-re.

Most van 1-1 nap amikor nem az igazi,de azert meg mindig jobb mint elotte.

Gartulalok a babahoz

14 hetes kismama

2008. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a szorulás,nekem az van,hetente egyszer sikerül,szörnyű.A kakao jo,vagy a banán,abban még vitamin is van,és székletfogó.
2008. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ennyire a terhesség elején semmit sem éreztem, csak egy kis aluszékonyságot.
2008. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy nem én kűzdök egyedül ezzel a problémával... Nekem terhességem eleje óta így van, az orvos szerint ez normális, az első gyermekemnél is hasonló volt, viszont a 2 fiamnál székrekedésem volt... Ennyire más minden terhesség. A savanyút nem kívánod? Mert az is hajt... (nálam is valszeg a sok kefírrel van gond...)

Sok örömöt!!!

2008. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!