Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki 21 naponta laborba...

Jár valaki 21 naponta laborba fruktózamin /vércukor átlagát nézi visszamenőleg/ vizsgálatra? Ha igen milyen értékeid vannak?

Figyelt kérdés
10 hetesen volt terheléses vércukor vizsgálatom 75g glukóz után 2 órával 6,9mmol/l eredményem lett, de 180g diétára fogtak. Minden nap vezetnem kell a vércukor értékeimet + vérnyomásomat. 21 naponta laborba is kell járnom.
2011. aug. 12. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem túlzás ez egy kicsit?Én is 3 hetente járok étkezés utáni vércukor vizsgálatra.

Nekem a terhelésesnél 0 perces 4,7 120 perces pedig 7,8 lett,és mégsem kell minden nap vércukrot ellenőriznem.

Azóta 3x voltam,5.9,5.6,5.1, lett az eredményem!Jónak minősül,de már végig kell mennem a diabéteszes szakrendelésre,három hetente.

Boldog Babavárást!33hkm

2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és engem is diétára fogtak,de teljesen őszintén nem tartom,mert minden eredményem tökéletes.Édességet is eszem!Előtte is volt cukros problémád?Miért csinálták ilyen korán a terheléses vizsgálatod?

első

2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvosok nem merik vállalni a felelősséget és inkább diétára fog :( nekem is 18 hete szigorú 180g diétán kellene lennem, de én sem tartom, mert jók az eredményeim, de ennek ellenére 3 hetente labor + belgyógyász-diabetikus + havonta szemészet, mert szemüveges vagyok.

Az előző terhességemnél 2 órás terhelésnél volt 7,4mmol/l és egyből kórház, majd ott teljesen normális értékek után békén hagytak.

Az új orvos a városunkban a kismamák 85%-val ezt csinálja, sőt a 126/71 pulzus 82-re azt mondta, hogy ha legközelebb is ilyen magas lesz a vérnyomásom 24 órás gépre köt. Na itt már kiakadtam :(

2011. aug. 13. 08:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki nem jár erre a vizsgálatra?
2011. aug. 15. 13:56
 5/5 A kérdező kommentje:
A mostani eredményem fruktózamin 197 egyre csökken, pedig nem diétázom.
2011. aug. 17. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!