Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok és most...

33 hetes vagyok és most költözünk uj lakásba. Elég sokat takaritok, pakolászok, rendezkedek. Ha nagyon megeröltetem magam megindulhat elöbb a szülés vagy lehet vmi bajunk?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, úgyhogy csak nagyon finoman!! Mi is nem rég költöztünk, de én akkor csak 24 hetes voltam. De még így is éreztem, hogy oda kell figyelni.

Mire kipakol az ember mindent, mindent megmozgat, helyet talál, és járkála városba átiratni a papírokat, hát nem mondom , fárasztó volt.

Ajánlom, nagyon lassan, óvatosan, sok pihenéssel. Fél óra-óra meló után legalább ugyanannyit pihenj. Párod a dobozokat vigye a szobába-konyhába-fürdőbe, ne neked kelljen!!!

Ne emelj, ne hajolgass sokat és mértékkel.A babád gondolom fontosabb, mint hogy 1-2 nappal előbb vagy később végzel!!

2008. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csk nyugisa pakolászál és pihenj közbe igy nem lessz semmi gáz ne aggódj én még csak 19 hetes vagyok de már egy ideje ha takaritok 3-4 -szer leülök pihenni met fáradok ne erőltezsd magad inkább 2 órával tartson tovább a takaritás mint megeröltezsd magad a szülést meg nem tudom hogy beinditja-e de szerintem ne kisérletezél jó költözést nektek
2008. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi éppen lakást újítunk fel,és rengeteg a tennivaló.Szerencsére a férjem rengeteget segít a házimunkában is.Én úgy próbálom meg csinálni,hogy mindig próbálok beiktatni 1-1félórás szünetet,amikor kockulok,olvasok,vagy valami hasonló.Olyankor elnyúlok az ágyon és tényleg nem vagyok hajlandó semmit sem tenni.Sajna a hajolgatás egyre nehezebben megy.Bajotok amúgy nem lehet,de a sok pihenés elengedhetetlen a nyugodt babához.Inkább álljon egy nappal tovább a mosatlan,de ha fáradt vagyok elpihenek.
2008. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit mozogj, dolgozz, amennyit bírsz. Megérzed, ha már nem bírod. Azzal nincs baj, ha jól elfáradsz, legalább jól alszol, de ne erőltesd túl magad.
2008. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aZ A LÉNYEG HOGY AMIKOR ÚGY ÉRZED ELFÁRADTÁL,PIHENJ.sEMMI SEM FONTOSABB. TUDOM ZAVARÓ AMÍG NINCS MINDEN A HELYÉN, DE MOND CSAK NEM VÁR MEG? NA UGYE,SZVAL CSAK SZÉP LASSAN , A SZERVEZETED ÚGYIS JELEZ,HA PIHENNI KELL.
2008. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!