Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Hipp Natal terhesvitamin...

A Hipp Natal terhesvitamin mennyivel különbözik a többitől, mennyire jó, van olyan jó, mint a többi?

Figyelt kérdés

Elevitet szedtem, de székrekedésem volt tőle, átáltam a Hipp Natalra mert ez gyümölcs alapú. Csak nem nagyon ismerik, ugy kell rendelni.

12 hetes kismama


2008. márc. 4. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó, mindaz benne van, amit az elevitben is
2008. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem azonnal csak ezt az egyet javasolta a védőnő, bár nekem a súlyom miatt mondta, mert ettől nem hízok semmit. Valóban nem híztam egy grammot sem, bár én "csak" két hónapig szedtem. Szóval ugyanolyan jó, sőt, szerintem talán még "egészségesebb" is, mint az agyonreklámozott társai.

Nálunk volt olyan gyógyszertár, ahol mindig volt, volt ahol rendelni kellett, nem járok mindig ugyanabba a gyógyszertárba, nagyvárosban lakom.

Szóval én nagyon ajánlom a Hipp-et:-)

21 hetes kismammi

sok sikert és boldogságot! :-)

2008. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Gravidától voltam mindíg rosszul és átváltottam erre, azóta semmi bajom!

Most bárki kérdezi csak ezt ajánlom neki. A Brendonban lehet kapni 995 Ft, nem kell rendelni. Patikákban is van de ott drágább kicsit. Pl vasárnap ott kellett megvennem és ott már 1365 Ft volt.

üdv. 21 hetes kismama

2008. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb vitamin, mert ebben nincs A vitamin.Ezért nem fog besárgulni a babóca.Állítólag az A vitamintól sárgulnak be.
2008. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is mindjárt ezt ajánlotta a védőnőm. Kipróbáltam az Elevitet is, de attól nagyon fájt a hasam, ettől viszont semmi bajom és a vérképem is teljesen jó. Nekem is mindig rendeltetni kell a gyógyszertárba, de én szinte a terhesség elejétől ezt iszom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Állítólag jobb mint a Gravida, és mint az Elevit, mert az előbbi kettő nagyon nagy lórúgás egy egészséges kismamának, a Hipp Natal pedig állítólag pont hozzánk van méretezve :-)

További szép babavárást.

20 hetes kismami

2008. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a készítmény okozta a legtöbb "mellékhatást". Ez nem azt jelenti, hogy rossz, csak nekem nem jött be.
2008. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, nekem eddig az összes bogyós vitamintól fájt a hasam és iszonyatos székrekedést, gyomorgörcsöt okoztak. A sógornőmtől kaptam, hogy próbáljam ki. Mérhetetlenül hálás vagyok neki. Mióta ezt iszom, a bélésem jobban működik, mint a terhességem előtt. Tökéletesen érzem magam, nem fáj a hasam, és minden menetrendszerűen távozik. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Ui: az agyonreklámozott Elevittől majdnem kórházba kerültem, olyan puffadást, görcsöt és székrekedést okozott. Attól óvnék mindenkit.
2010. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!