Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyömbértea tényleg segít a...

A gyömbértea tényleg segít a terhességi hányinger enyhítésében?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingerem van reggel, de szinte egesz nap. Semmi nem segít szinte. Hallottam a gyömbérteáról, hogy az segít a terhességi hányinger enyhítésében.
2008. márc. 4. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
a B6 sem segít?
2008. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyömbérgyökérből csináltam teát (tehát nem kész "gyömbértea" volt), de ez iszonyat rossz volt, úgyhogy inkább maradtam a hányingernél. De szerencsére nekem csak 2 hétig tartott...
2008. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Nux Vomica nevű homeopátiás golyókat. Nekem használt...
2008. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz. Jó a gyömbér a hányinger ellen. Én pl. nem a teát hanem az üdítőt ittam jó hidegen. + ajánlom még a hideg vanilia fagyit mikor érzed hogy vége a világnak, :))

Reggelente kerüld a meleg italokat és a sima teát mert savat csinál és csak rosszabb lesz.

Ha mostanában olvasod ezt az oldalt akkor láthattad azt is hogy sokan panaszkodnak az Elevitre, Gravidára is mint hányást, hányingert kiváltó okra.

Sajnos én is áldozata voltam a Gravidának. Elmúlt 7-8 hét mire rájöttem hogy attól vagyok rosszul. Váltottam a Hipp Kismamákank való szirupra. Azóta semmi bajom! No meg rátesz ám ez a bolondos időjárás is. Ezek a hideg-meleg frontok nagyon megviselik a kismamákat. Ha majd rudizik már a babád te is észre fogod venni, hogy reagál a frontokra. Az enyém pl. ha jó idő van és süt a nap akkor mocorog egész nap. Ha rossz az idő akkor alig érzem.

Üdv és boldog baba várást!

2008. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a piritós segített megkenve gyömbérrel, ugyanúgy, mintha fokhagymával kennéd csak gyömbérrel. Nekem ízlett és hatékony is volt.Volt, hogy annyira rosszul voltam, nem bírtam kimenni a WC-re.Próbáld ki. 19 hetes kismami
2008. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyömbér áltatlában mindenféle formában jó a hányinger ellen. Ha nem ízlik a tea, ihatod üdítő formájában is, persze cukros, meg minden, de ha napi egy-két pohárral iszol, az nem baj. Inkább ez, mint tabletták.
2008. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!