Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már terhesen magas CRP...

Volt már terhesen magas CRP szinted? Antibiotikumot kaptam rá!

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve :( 3szor annyi az érték mint lehetne! Csak a babámnak ne legyen baja..
2009. ápr. 9. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A múltkorjában nekem is magas lett a CRP-m. Ez igazából egy gyulladási faktor, hasonló, mint a süllyedés, csak sokkal megbízhatóbb. Szerintem nem lesz gond, az antibiotikumot azért szedd be, de ha volt egy kis medfázásod, vagy más ilyesmi, már attól is feljebb megy. Ha más bajod nincs és minden rendben van, akkor nyugodj meg, sem neked, sem a babádnak nem lesz baja. A kezelőorvosom szerint olyan nincs, hogy CRP-betegség, tehát riadalomra semmi ok, valószínű csak volt valami kis fertőzés, gyulladás, amit észre sem vettél.


Üdv

2009. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszi hogy írtál! Nagyon megvoltam fázva valószínű attól! Csak nagyon megijedtem.Nem szeretem az antibiotikumot de Beszedem természetesen!!!! Ha nem venném be megindulhatna a szülés :(! Amit nem akarok van még sok idő! Akkor te is rendbe jöttél:)ugye? Mégegyszer köszi hogy írtál! 22 hetes km:)
2009. ápr. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!