Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek biztos, hogy...

Szerintetek biztos, hogy kisfiú, ill. változhat még?

Figyelt kérdés

Első babámat a 4D-s UH-n, 16 hetesen 100%-ra megmondták, hogy kisfiú, az is lett.:)

most is 16 hetesen nézett a dokim, de sima 2D-vel, és azt mondta nem me mondani semmit, mert nem egyértelmű, de inkább a fiú felé hajlik, mindenesetre ne vegyem készpénznek.

sokat olvastam róla, hogy ha már mintha látna valami kukifélét, abból ritkán lesz kislány, vagy van ilyen?

legközelebb 26.-án megyek, a 19. héten a genetikai UH-ra, akkor remélem kiderül biztosra. mit gondoltok?

köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 4. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 16-hetes UH-n fiút mondtak, a 18-hetesen pedig már lányt. Lány lett :)
2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÉN azt olvastam, hogy gyakran a köldökzsinór ott tekeredik és megtéveszti a dokit, az fiúnak látja, közbe nincs ott kukac:)
2011. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tényleg???na jó, akkor még jó, hogy nem mondtam senkinek semmit...:O

kiváncsi leszek!!:)

2011. aug. 4. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem látok a pocakodba, így nem tudom. Hallottam már olyat, hogy végig fiúnak nézték és kislánynak született, valamint fordítva is.... A 4d-s egyébként pontosabb mint a 2d-s, legalábbis jobban látszódik. Nekem 18 hetesen a 4d-n már egyértelműen fiú volt.
2011. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, a 4D-n sokkal kivehetőbb, a fiamnál egyértelműen ott volt a kukac, de most én pl. semmit nem láttam, pedig általában be tudom azonosítani mi micsoda. meg nem is volt egyértelmű, azért is mondta, hogy ez nem biztos, csak mintha.
2011. aug. 4. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.heti uh-on azt mondta a doki,mintha herezacskókat látna ennek ellenére van egy csodaszép kislányom.
2011. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sziasztok!

gondoltam bejelentkezek hátha érdekel valakit a fejlemény.

ma voltam a 18 hetes genetikai UH-n, ahol közölték velem, hogy kuki sehol, és ez a baba valószínüleg kislány.:)))

2011. aug. 25. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek 2 lánya van. Mindkettőre azt mondták anno (úgy 25-30éve), h fiú lesz. És nem az akkori tapasztalatlanság miatt, hanem mert olyan húsos volt a kis nunijuk, h inkább a fiúkéra hasonlított. Aztán mikor megszülettek, akkor persze már egyértelmű volt, h csajszik. Akkoriban mondjuk nem nézték olyan sűrűn uh-val a pocakot, gondolom a vége felé azért ott is látták volna.

Amúgy a picik nemi szerve eleinte teljesen egyforma, azért szokta megtéveszteni a nézőközönséget. Van akinél hamarabb alakul ki látványosan, van akinél csak később.


Ha jól látom kedves Kérdező, akkor örülsz a hírnek. Szívből gratulálok neked! És remélem egyszer én is kapok ilyen híreket majd. Már van egy kispasink, de tervbe van, h legalább egy lányunk is legyen. Remélem nem kell 10gyereket szülnöm hozzá. :D

2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

örülök, igen, de tényleg mindegy lett volna.:)

teljesen fiúra készültünk, mert csak fiúk vannak a családban, kizártnak tartottam, hogy kislány, igazából még most sem hiszem el.:)

2011. aug. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!