Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek! 32 hetes ultrahangon...

Rettegek! 32 hetes ultrahangon: Femur. 60mm a Humerus:51.5mm volt. Vissza rendeltek 2 hét múlva, akkor 34 hetesen Fl:61mm Hum:51.8 lett. Az orvos szerint jóval rövidebbek a végtagjai mint kellene. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A www.mamanet.hu oldalon megtudod nézni.
2008. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, tényleg így van-e, de mielőtt nagyon megijednél, nagyon sok esetben az Uh alapján is lehetnek tévedések,rgyik ismerősömnek szülés előtt azt mondták Uh alapján pici baba lesz, alig több mint két kiló,erre 3 kg felett szült rá egy napra.Járj utána,ha kell több dokival is beszélj, vagy 4D UH is elmehetsz,a lényeg, ne rettegj előre,tévedtek már orvosok is.Minden jót.
2008. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megnéztem neked az egyik oldalon a tól-ig értékeket és a 34. héten 60-69mm között van a norm. érték. Én azt gondolom, hogy néhány mm a gép simán tévedhet, de ha nem, az a 2-3mm olyan kicsi eltérés ha csak a vonalzon megnézzük. Én remélem, hogy minden rendben lesz!
2008. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 66 és 59 méretet találtam egy táblázatban, tehát nem vészes a különbség. Lehet a babád "lelassult" kicsit, és később még behozza:-) Nem te lennél az első ilyen. nem egy ismerősöm volt, akit végigstresszeltek, hgy kicsi a babája, meg nem nől, és egészséges, meglepően nagy babát szültek.

Ha megnyugtat, menj el máshoz is, vagy 4Dre, de ne félj, nem lesz baj.)

Csak nyugi, mert ha ideges vagy, neked és a babának sem jó!

2008. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én az utolsó 1 hónapban valami oknál fogva viszafejlődtem kis sujjal születtem de időbe azóta makk egésséges vagyok kiskoromba lágyéksérvel mőtöttek ne izgulj nem lesz semmi baj
2008. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Írj pár sort légyszi!
2009. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!