Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szült az, akinek 32...

Mikor szült az, akinek 32 hetesen kevés volt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy két kategória van, a kevés magzatvízre.

Van a "kevés magzatvíz" , ez lehet attól hogy pl. nagy a baba, nem elég nagy a hely már neki, ezen esetben a dokik nem szoktak nagyobb jelentőséget tulajdonítani neki.

A "nagyon kevés" a gond, mert akkor gyakorlatilag a baba kitölti ez egész méhet.

Ilyenkor szoktak infúziót adni azt hiszem.

Inkább a szülés megindulásához a lepény érettsége fontos, mert a nagyon érett lepény már nem tudja ellátni avbabát.

Tehát én azt írnám, érdeme lenne a dokiddal megbsezélni ezt a dolgot, ő adjon pontos felvilágosítást!

2011. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem már a felénél kicsit kevesebb volt, aztán rendben. majd kiderült a 36. héten, hogy nagyon kevés, pár nap múlva kivették a babám. amúgy szerencsére nem lett baja, csak kicsi volt.
2011. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 28. héten is kevesebb volt, de problémát nem okozott. 39. hetesen szültem, a babával minden rendben volt, van! Ne aggódj emiatt.
2011. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Most,h már utánaolvastam.....nem aggódom"annyira" :-)
2011. aug. 5. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb volt a magzatviz, oregedett a lepeny, megis 42 hetesen szultem, beinditott szules volt oxitocinnal, de 36 hettol hetente, 40 hettol kb 3 naponta megvizsgalt a doki.
2011. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Niktoon ***** válasza:
100%
Első terhességemnél 5. hónaptól kevés volt a magzatvizem, de nagyon, kórházban is feküdtem miatta, de mivel nem csináltak velem semmit, saját felelősségemre két hét után hazajöttem. veszélyeztetett terhes voltam, többsz9r kellett UH-ra járni, de a 39. héten hál' Istennek egészséges babát szültem.
2011. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!