Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamik! Nektek...

32 hetes kismamik! Nektek mekkora a haskörfogatotok?

Figyelt kérdés
Csak viszonyítás képpen kérdem.Aki már megszült,mekkora lett a babája,ha 32-ik héten 106-108 cm körül volt a pocija?
2011. aug. 1. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a pocid nagysága és a babád méretei között nincs közvetlen kapcsolat? Pici pocakban is lehet normális nagyságú baba és nagy pocak is rejthet kisebb babát. Nekem most a 4. babával a 32. héten kb. 95 centi volt, a kislányom a 38. héten született 2950 grammal és 48 cm-rel... a lepény is elöl tapadt. Szüléskor se volt 98 centi teljesen a hasam.

Az elsővel meg kimondottan nagy pocim volt, a 32. héten 103... a fiam 3500 grammal és 49 centivel született a 39. héten.

2011. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem az elsővel a végén volt ekkora a pocakom, mint most,és 3650/50 lett a végeredményünk!:)Igaz kisebb súllyal is kezdtem a terhességet!

Most aggódom,hogy minden rendben van-e,de 32-ik hétben 108 cm-es pocak,nem túl nagy?

Járok diabéteszes gondozásra,terhelésem határérték lett,de azóta mindegyik (hetente) vérvételem tökéletes.

Lehet,csak szimplán ekkora és kész?Ez nem utal problémára?

2011. aug. 1. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez is adottság kérdése. Nálad meg valószínű, hogy most már nem olyan erősek a hasizmok, mint az első babánál, jobban ki tudnak nyúlni.
2011. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak kíváncsiságból néztem be ide. Én még csak 29 hetes vagyok, de mindenki mondja, hogy mekkora a pocim és én is érzem. Megmértem, 108cm! És első baba lesz.

Állítólag alkati kérdés is... mondjuk volt rajtam pici súlyfelesleg induláskor. Remélem nem lesz óriásbébi.

Neked is minden jót!

2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 32 hetes, és a haskörfogatom 112 cm.

A 27. héten 1090 g-ra becsülték a kislányom.Én anno 3000 g-mal születtem, nem hiszem, hogy nagy babánk lesz.

Nem voltam soha túlsúlyos, 8 kilóthíztam eddig(az orvos szerint ez magyar átlagba kevés)Csak a pocim nagy, mindenki azt mondja, nem húzom ki szept végéig:)

2011. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok. Mi is a 32. hétben vagyunk és 113cm a haskörfogat. Van egy 6 éves kisfiam, vele ugyanebben az időben 106cm volt a pocak,és szülés előtt volt ugyanekkora mint most. Ő 3680grammal és 59cm-vel született. Kislányt várunk most, sokan mondják hogy nem húzzuk ki a végéig mert hatalmas. Július 17re vagyunk kiirva Szerintem nem ez a mérvadó a pocak mérete. Persze most nehezebb mindent is csinálni de kemények vagyunk 😉😎 kellemes babavárást mindenkinek
2019. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!