Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten a II. sz. Szülészet...

Budapesten a II. sz. Szülészeti klinikán a 16 hetes AFP szűrésre kell kérni időpontot?

Figyelt kérdés
Ma töltöm be a 16. hetet, tehát el kell mennem, beutalóm van. Viszont szerettem volna felhívni őket, hogy biztosan nem kell-e időpontot kérni (mert laborban általában ugye nem kell), 2 napja nem veszik fel a telefont. Ha tudjátok, hogy kell-e kérni, vagy mehetek bármikor, kérlek, írjátok meg! Köszönöm szépen!
2009. ápr. 8. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Én még csak a 12.heti UH-re készülök, szintén oda. El tudod nekem küldeni a telefonszámot, ahol időpontot lehet kérni? Orvost lehet választani, hogy kihez mennék azon a héten?


Ma a védőnöm azt mondta, a 16.heti UH-nál mindig meg kell várni, hogy betöltse a kismama a 16.hetet, sokszor a 17.héthez közeli az időpont, mert az biztosabb a szűrés szempontjából.

2009. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Ha beutalód van, nem kell külön telefonon bejelentkezni. Az ambulancián felvesznek és utána mehetsz a laborba.


18 hetes kismama

2009. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszi az infot, megnyugtat, hogy nem kell bejelentkezni külön az AFP szűrésre, ugyanis hiába kapcsolnak a központi számról (Kedves első válaszoló, sajnos a melléket egyszerűen nap adják meg, hiába kértem, inkább kapcsoltak), soha nem vette fel senki a telefont :( 3 napja folyamatosan próbálkoztam, de egyszerűen esélytelen.

A 12. heti uh-n én máshol voltam, most megyek először a Klinikára, úgyhogy sajnos nem ismerek senkit ott. De ha egyszer sikerül kinyomoznom a számot, megírom! 

További boldog babavárást Nektek!

2009. ápr. 9. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!