Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+2 szédülés émelygés?...

39+2 szédülés émelygés? Normális ez?

Figyelt kérdés
2.babám semmi jele igazából hogy kiszeretne jönni...3 napja szédülgetek amikor úgy rám jön van hogy iszonyat rossz a vérnyomásom ugyanolyan mint amikor nem szédülök....kb azóta vannak keményedéseim is...valaki volt hasonló helyzetben?
2011. aug. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én valamikor a 39.hét végén kezdtem el émelyegni, de három napon át szinte egyfolytában. A harmadik émelygős nap végén megindult a szülés :)


Rákérdeztem a dokinál, hogy ez lehetett-e előjel, azt mondta, hogy éppen lehetett a rosszullét a közelgő szülés miatt, de akár a front miatt is (hideg front volt épp.)

2011. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alighanem annak a jele, igen így volt nálam is mindkettő lányomnál! Szorítok Értetek és a legjobbakat kívánom! Kisfiú, kislány?
2011. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 39+5 hkm vagyok. Engem is kínoz már pár napja az émelygés, hányinger. Tegnap hajnalban pl amikor felkeltem, mert a mosdóba kellett mennem nagyon szédültem, még akkor is miután lefeküdtem és nem tudtam tőle visszaaludni. Ma ugyanez a helyzet. A vérnyomásom mindig rendben volt a terhességem alatt. Nem tudom, hogy most az idő miatt vagyok ilyen rosszul, vagy tényleg attól, hogy hamarosan szülni kéne. Eddig pedig semmi jelét nem adta a kisasszony, hogy ki szeretne jönni. Amióta hideg front van és rossz az idő folyamatosan keményedek is. Remélem hamarosan szülés lesz, mert már elég nehezen bírom az egészet.
2011. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kislány:) a fiamnál nem volt ilyen azt hittem a vérnyomásom miatt van ,de ugyanolyan volt mint általában...
2011. aug. 1. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap óta én is szédülök és keményedek is rendesen. Este mindez kiegészült még folyamatos derékfájással is, plusz a kisfiam is állandóan mozog odabent. 39plusz4 napos kismama vagyok. Eddig egyáltalán nem voltam érzékeny a hideg frontra, én nem hiszem, hogy amiatt lenne...
2011. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!