Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ennyire fáj a...

Normális hogy ennyire fáj a combcsontom, vagy lehet ennyire rossz az ágyunk?

Figyelt kérdés
Mióta nem tudok hason aludni azóta elviselhetetlen, előző terhességemnél is így volt, már aludni sem tudok mert egyszerűen nem tudok az oldalamra feküdni annyira fáj a csípőcsontom, vagyis inkább a combcsontom, ami így kiáll. Normális ez vagy attól van hogy elég régi, kényelmetlen már az ágyunk? Mivel kezelhetném?
2011. júl. 31. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A megoldást egy új ágy jelentené! Ha csak néha fájna,akkor azt mondanám,hogy normális,a terhesség miatt van. De mivel Neked állandó... Ha nem megoldható egy új ágy,akkor tegyél magad alá/ vagy feküdj úgy,hogy a takaród egy része alattad legyen-én a pocakomat is így "párnázom" ki,és a lábamat is, hogy kényelmesen aludhassak.


Remélem tudtam segíteni!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2 kiscsaj 33h. anyukája

2011. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon fájt sajnos. Próbálj meg párját rakni a pocakos alá, és a két lábad közé ha oldalt fekszel. Nekem enyhítette a fájdalmat.

2011. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párnát
2011. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem új és kényelmes ágyon is fájt a csípőcsontom terhesen...

Én szopipárnával, kispárnával a lábam között, meg már mit tudom én milyen praktikákat bevetve aludtam, hogy ne fájjon annyira.

2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem ezzel csak én vagyok így. Éjjelente van, hogy ez ébreszt, úgy fáj. Nagyon kényelmes amúgy az ágyunk.
2011. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
párnával a láb között tényleg jobb, de még így is nagyon fáj, azért köszönöm a tanácsokat!!!
2011. aug. 2. 06:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!