Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ilyen fura alakja a...

Miért van ilyen fura alakja a hasamnak?

Figyelt kérdés

Kövér kismama vagyok, tehát terhesség előtt is volt alul hasam illetve felül a gyomrom. De nem akar gömbölyödni a hasam.:( Soha nem is lesz igazán terhes pocakom?:(((


[link]


2011. júl. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én annak látom:Dnem tudom, terhes pocak ez ne izgulj:)
2011. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak felül gömbölyödik. Alul meg mintha lecsapták volna a fél hasamat. Nem is merek olyan ruhát felvenni, amiben látszódik a teljes hasam alakja.:(
2011. júl. 26. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
ez is teljesen normális, ne aggódj:)az elején nekem is voltak kérdéseim a hasammal kapcsolatban, és akármilyen fura is, én ezeket mind feltettem a nőgyógyásznak, azóta nyugodt vagyok, tégy te is így...de hidd el normális külső szemmel minden, öltözz bátran úgy ahogy kényelmes, és ahogy jól érzed magad.:)
2011. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én tökéletes terhespocaknak látom!:)
2011. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelműen kismamás pocak.

Nem tudom milyen volt előtte...de ha szembe jönnél velem az utcán nem gondolnám azt hogy kövér vagy,hanem azt hogy várandós!

2011. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt terhes pocak, semmi gond nincs vele, majd szépen lemegy a helyére a baba, ha itt lesz az ideje leszáll a hasad.
2011. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
így néz ki agy terhes pocak, nem annyira sok kismamát láttam eddig, de rólad egyből megmondanám még én is ha babát vársz..Nem gondolnám, h nem így kell kinéznie..
2011. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!