Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida? Materna? Elevit?...

Gravida? Materna? Elevit? Melyik a jobb? És melyik mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
állítólag most a Femibion a sztár. de nem tudom mennyibe kerül....
2009. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkinek más vált be. Én Gravidával kezdtem, de émelyegtem meg hánytam tőle úgyhogy váltottam Elelvitre, ettől semmi bajom. :) A Maternáról még nem hallottam se pozitívat se negatívat. Nekem még az Eurovit terhesvitaminját mondta a védőnő, hogy jó. A Gravida 1600 körül van az Elevit 2000 Ft/hó

2009. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Én az Elevitet szedtem, de nincsen benne jód, ami fontos.

A kilók csak úgy jöttek fel rám tőle, állítólag a baba is nagyobb lehet.

Most váltok majd a Gravidára, szerintem ez lehet a legjobb, Béres, magyar!

2009. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha esetleg már terhes vagy elég csak egy héten 2-3x bevenni valamelyiket itt gyümiszezon naponta eszel szezonális gyümiket ugyanott vagy:-)
2009. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, a Femibion a legjobb. Viszont több mint 5000 Ft havonta. Úgyhogy ha elfogy, valószínűleg Elevitet veszek. Az 2000 Ft, és a védőnőm szerint az védi leginkább a babát.
2009. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Femibion 12. héttől szedendő verziója durván 6000 Ft havonta. Ezért én az orvosom javaslatára átálltam a Gravidára, ebből a 90 szemes kiszerelés 4450 Ft volt. Ettől nem hízom jobban, de csak evés közben vagy közvetlen utána tudom bevenni, mert egyébként hányingert, öklendezést csinál. A terhességem előtt az Elevitet szedtem, ezidő alatt jópár kiló feljött rám, pedig nem ettem többet, nem volt igazán oka.
2009. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Hipp Natalt iszok, nem szeretem a "bogyókat", hányingerem van ha már csak a számhoz ér. Ebben is megtalálható minden, finom is, természetes alapanyagból. Gyógyszertárban 1300körül mozog, DM-ben 990.
2009. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elevitet szedtem a terhességem alatt,és most is a szopizás alatt is.Az igaz,hogy lehet hízni ettől,és a baba is nagy súllyal született,de biztosan megvéd a betegségektől.Most 4 hónaposak vagyunk,eddig még nem volt semmi bajunk hála Isten!Majd lefogyunk,ha már nem szopik a baba,és szerintem ne ez legyen a fontos most,hanem az egészség,nem?

Szép Napot!

2009. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látod mindenki mást ajánl. A pénztárcádtól függően válassz egyet és ha beválik, nem lesz tőle hányingered meg semmi, akkor maradj annál. Ha esetleg nem válik be az első választás jöhet a következő. Mindenkinek más és más az ami megfelel. A dokik meg a védőnők is inkább azt ajánlják, amelyik cég megkeresi őket, persze biztos vannak kivételek is. Én személy szerint a Gravidát szedem, a 30 szemes kiszerelés 1875 Ft, a 90 szemes takarékosabb ahogy előttem írták. Nekem ettől sosem volt semmi bajom.
2009. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem, de a 12. hétig csak 2-3 naponta, azóta meg hetente egyet, de már nem emlékszem, mikor szedtem utoljára...

Sok gyümölcsöt eszem, a vérképem pedig tökéletes, így még mindig van 1-2 levél a legelején vett 90szemesből.

Nekem nem volt tőle bajom, nem volt szorulásom, nem hánytam, nem híztam.

A Hipp Natalt próbáltam, nekem nagyon undorító volt, annyir alehet benne érezni a vasat,olyan volt, mintha vért kéne innom...

Bocs a hasonlatért.

2009. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!