Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet legkorábban...

Mikor lehet legkorábban érezni a magzat mozgást?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a 16-18. hét körül, a többedszer szült anyukák kicsit hamarabb érzik a babájukat.
2009. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen a 16. hét körül, de van aki csak a 20. környékén érzi először a Manót.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 13. héttől érzem folyamatosan. És nem buborékokat vagy csiklandozást ahogy sokan írják, hanem azt, hogy rendesen mozog. Most éjjel már annyira rendezkedett, hogy fel is ébredtem rá. Te hány hetes vagy?

16 hetes babás

2009. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már a 12.héttől éreztem(első babás vagyok),bár akkor még kis bugyborékolás volt!Kezdetben nem voltam biztos benne,hogy ez Ő,de miután többször megismétlődött ugyanez az érzés már lehetett tudni,hogy mocorgás!Mindenhol azt olvastam,hogy csak a 16-20.hét környékén lehet először érezni,de anyum szülésznő és ő mondta,hogy nála is a 12.héttől jeleztem,hogy ott vagyok!Most vagyunk 20 hetesek és már rendesen püföl!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 12.héttől érzem a kisfiamat.Ma meg már rendesen mocorgott ide-oda.Első baba.Észre fogod venni,hogy Ő az,mert ez másabb,mint pl.emésztéskor a bélmozgás.


üdv.14+3heteske

2009. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!