Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Afp eredményem értéke 24....

Az Afp eredményem értéke 24. 09 IU/ml és 0. 68 Mom lett. Ezek tényleg jó értékek?

Figyelt kérdés

Én eddig ugy tudtam h 20 IU/ml felett és 0.8 MoM felett jók az értékek. A leletemen mindenhol az áll hogy NEGATÍV és rendellenességek nem valószínűsíthetők.

Jah és még az van a szérumértékek alatt hogy " a MoM értékeket korrigáló faktorok: anyai testsúly"

Nyugtassatok meg ti is légyszi!

köszönöm


2008. febr. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ,hogy milyen eredmény jött ki. Pl.a testsúlyod ,a terhesség kora stb.

Én úgy olvastam,hogy 0,7-2,5 MOM-ig jó az érték. Én úgy értelmezem a leletet,hogy ezt az apró eltérést a testsúlyod befolyásolhatja.

Nyugodj meg,ha baj lenne szóltak volna.Valamint menni fogsz kb a 18. hét körül genetikai ultrahangra ahol megnézik az AFP eredményt is . Az ultrahang sok mindent elárul maj. Hogyha a doki az ultrahangon nem mond semmit kérdezz rá nyugodtan.Mert az AFP érték az ultrahanggal együtt érvényes .

Itt többet megtudhatsz:

[link]

Szerintem nincs semmi baj ,nyugodj meg!

2008. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem alacsony, de 1. rengeteg mindentől függ, mert ez egy adott labor átlagértékéhez van viszonyítva, plusz számít a korod is, meg hogy hányadik hét, stb.

2. Az afp önmagában semmit nem ér, jó afp-vel is születnek beteg gyerekek, rossz afp-vel is egészségesek (sőt a legtöbb rossz afp-s egészséges)

Szóval négyes teszt uh többet mondana

2008. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden attól függ,mit mondott rá az orvos, és mi volt a genetikai Uh-on,

Nekem 6 lett a mom, és 24 az átlag,és nekem alacsony lett,így megyek tanácsadóba.A genetikai Uh jó volt, azt mondta a doki, hogy tuti minden rendben, de ettől függetlenül továbbb kell menni.Biztos nálad sincs semmi gond,ez az Afp csak egy idegölő dolog,bízz a babóban a pocakodban.És ha esetleg tovább küldenek téged is, ne idegeskedj,csak a magunk megnyugtatására szolgál.

2008. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!