Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberi babának milyen...

Októberi babának milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés

Októberben fog születni az első gyerekünk. 56-os, 62-es ruhákat nézek, de nem tudom merjek-e rövidujjú body-kat venni, meg rugdalózóból is csak a plüssöket érdemes, v. annyira nem kell túlöltöztetni? Akinek októberi babája volt, segítenétek, hogy kb. mit és miből mennyit érdemes elsőre beszerezni?

Köszi!

27h km


2011. júl. 20. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is októberre vagyok kiírva. Mi majd 56ost is veszünk meg nagyobb méreteket is ,főleg hogy fiú lesz így biztos nagyobb lesz. Hát én kaptam most hosszúakat is , de rövid ujjúakat is veszünk. Plüssöket én is venni fogok majd télre jó lesz , jó meleg:)
2011. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit hogy szerintem nem kell sokat venni,főleg a legkisebb méretből mert pár hét alatt úgyis kinövik:) 28hkm
2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Október elején született a lányom (2009-ben). Nálunk a lakásban még télen is meleg volt. Szóval, 56-62-es bodyból többnyire rövid ujjút vettem, és pamut rugikat. Volt 1-2 plüss is, de azokat csak tényleg hűvös időben adtam rá otthon, vagy ha anyumékhoz mentünk (kertes ház, átlag 21 fok bent). Ha sétálni vittem akkor overált adtam rá, így az alá nem kellett beöltöztetni nagyon mert jó vastag volt, és csak megizzadt.
2011. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Október végi a lányom (most lesz 3). Most szeptember közepén fogok szülni, de a bevált ruhatárat készítem be:


- rövidujjú body+hosszú ujjú pamut rugi


vagy


- hosszú ujjú body+rövidujjú rugi


Lányomnak is egy-két plüss rugija volt csak, azt akkor kapta, ha hűvösebb helyre mentünk (anyukáméknál kertes házban nem egyenletes a meleg) Télen sétánál meg én is vastag overállt adtam rá + rétegesen öltöztettem alá.


Egyébként nekem a tescos bodyk,rugik jöttek be a legeslegjobban. Az elején volt, hogy 90 fokon is mostam őket, és semmi csavarodás, nyúlás...

A vastagságuk is pont jó így együtt. Nálunk átlag 22-23 fok van télen is.

2011. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Azt nem írtam, hogy mi családi házban lakunk, de persze a gyerekszobában rendesen fogunk fűteni, így szerintem nem lesz hidegebb, mint a társasházi lakásokban lenne.
2011. júl. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!