Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt titeket is...

Terhesség alatt titeket is zavartak bizonyos szagok, amik azelőtt meg se kottyantak? Gondolok itt pl. a mosópor illatára. Ha igen akkor kb. mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírom a hús szagát, a párom régi parfümjét, amit évekig használt mellettem :)Szerencsére pont most fogyott el neki, és másikat választottunk.

És nem bírom, ha a kukába ki kell dobni valamit, érzem hogy büdös, pedig a párom szerint egyáltalán nem. Ezért minden szemét levitel után kimosom a kukánkat :D

2011. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
:)))Hát egy díjnyertes vadászkutya hozzám képest smafu volt.A második terhességem kezdődött így.MINDENT!ÉREZTEM, hatványozott intenzitással-amit nem bírtam, hal, kávé,izzadság(azt amúgy se, de akkor öklendeztem)grillfűszer.16 hetesen múlt el.
2011. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom kézkrémétől a mai napig hányingerem van és már 38 hetes vagyok.Nem birom a mosogató szagát,a dióra hasonlító illatokat,attól be is hányok a mai napig...
2011. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, a konyhaba se tudtam bemenni, nagyon eles lett a szaglasom


meg nem mondtuk el itthon az elso babanal, imadtam a ceklalevet, csak kicsit draga, de aposom rendes volt, neha hozott, szegeny csak nezett, hogy kibontom, es rohanok a wcre hanyni a szagatol, es ra se birtam nezni :))

utana csak rosszabb lett

most masodik babamat varom, meg 7 hetes vagyok, de erzem, hogy elesebb a szaglasom, bar meg nem hanyok semmi szagatol

2011. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6 héten kezdődött és konkrétan mindentől rosszul voltam. Vettem illatmentes kozmetikumokat, de azoknak a szagát sem bírtam. Fú, de rossz volt...

Most, a 39 héten hadilábon állok a parfümökkel és füstölt sajttal :)

2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Atroposz ***** válasza:
100%
Pfuj hagyma.
2011. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én 7 hetes terhes vagyok. El nem tudom képzelni hogyan lesz tovább, mert kb 1 hete kerülöm a konyhát, 90% ételszagtól, hűtő szagàtól futamodok meg. Nem hanytat csak durvan erőltet de nem jon semmi. Olyat hogy főzzek?! Neeeeem..... Szegeny férjem koplal miattam, ha csak maganak nem keszit valamit. Ritka az ha tudok jó etvaggyal enni. Még a viztol is hanyingerem van. Egy hete tart és azt erzem legyengűltem.
2017. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!