Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek rendszertelen volt a...

Akinek rendszertelen volt a menszesze és 32-40nap között mestruált annak hanyadik héten nézzték az AFP? Ugyanugy jo a 16 héten?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Az afp nem ettől függ , hanem a terhességi héttől! Avagy az utolsó mensid időpontjától számolja a doki hogy hány hetes vagy. Eszerint asszem a 16. héten kerül sor az afp vizsgálatra minden kismamánál.

2009. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is úgy jött meg mindig, de ilyen esetben nem a mensidtől kell számolni a heteket, mert nekem mondjuk 3,5 hét csúszás van a mensis és az első uh-k között. De az uh a mérvadó, és azalapján kell menni minden egyes vizsgálatra! Uh szerint 09,24.-ére vagyok kiírva, mensi szerint meg ami fars az uh-k szerint 08,30!!!!!!!!

2009. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!